אוטופונט APS מצאה פתרון יצירתי להעסקת ילדי העובדים בחופשת הקיץ: קייטנה במשרד

חברת אוטופונט APS מאזור תעשייה פולג בנתניה, המפתחת ומשווקת פתרונות הדפסה מתקדמים, מצאה פתרון יצירתי כיצד להעסיק את ילדי העובדים שמשתעממים בחופשת הקיץ: פתחה קייטנה במשרד.

במשך שני מחזורים של שבוע הילדים מגיעים עם הוריהם לעבודה, שם מחכים להם מדריכים מקצועיים שמעבירים פעילויות ומשחקים מגוונים במשרדי ובחצר החברה. הילדים אוכלים ארוחת צהרים ביחד עם ההורים, ולאחר מכן חוזרים ההורים לעבודה והילדים למשחקים.

אלון כהן, מנכ"ל אוטופונט APS, אומר: "אוגוסט הוא חודש קשה להורים. הילדים כבר היו בקייטנות ואצל הסבים והסבתות, וכעת אין להורים מענה לזמן שנותר עד לתחילת שנת הלימודים. האפשרויות העומדות בפניהם הן או לקחת חופש מהעבודה או לרשום את הילדים לקייטנות יקרות נוספות. לכן, החלטנו לקיים קייטנה מיוחדת לילדי העובדים במשרדי החברה. שכרנו מדריכים שיבצעו פעילויות מגוונות לילדים במתקני החברה, הכוללות גם הפקת הצגת סיום. כך אנו יכולים כחברה לשמור על מהלך עבודה תקין ולהימנע מחופשות כפויות רבות, וגם לתת לילדים מסגרת בטוחה וכיפית בסמוך להוריהם, ואפילו מעט זמן איכות יחדיו בארוחת הצהריים".

אוטופונט APS הינה חברת תוכנה ישראלית המשווקת פתרונות טכנולוגיים ייחודיים ומגוונים בתחומי ההדפסה והפלט. אוטופונט APS מעסיקה עובדים בעלי ניסיון רב שנים ומומחים בתחום ייחודי זה, צוות מקצועי המהווה את מקור כוחה ויציבותה של החברה. אוטופונט APS הינה הגוף המוביל בישראל בתחום פתרונות פלט והדפסה לארגונים גדולים.
אוטופונט APS החלה את דרכה בשנת 1990 עם מומחיות בטכנולוגיות הדפסה, ופיתחה את הגופנים המדורגים (Scalable Fonts) אשר ייושמו במדפסות HP לשפות לא לטיניות (עברית, ערבית, רוסית, יוונית ושפות אסיאתיות).
אוטופונט APS שמה לעצמה מטרה לספק לארגונים פתרונות טכנולוגיים לחסכון, אבטחה ויעילות של תהליכי הפקת הפלט . בישראל, פועלת אוטופונט APS בשיתוף פעולה עם בתי תוכנה ומטמיעים מובילים.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה