Watchitoo – עידן חדש של שיתוף דו-כיווני מקוון בזמן אמת בתכנים

החל מ- 21 ביולי מאפשרת Watchitoo למשתמשים ייצור תכנים מסוג שונה ואינטראקציה סינכרונית ביניהם

Watchitoo  – אתר אינטרנט לשיתוף חברתי בזמן אמת – www.watchtoo.com
המספק למשתמשים חוויה שקופה וחלקה של שיתוף תוכן מסונכרן, יצא ב- 21 ביולי למהדורת בטא ציבורית. זאת בעקבות השקת בטא פרטית בחודש מאי השנה.

Watchitoo ממוקמת בחזית המגמה הגוברת של אתרים מקוונים המציעים שיתוף פעולה בזמן אמת בתכנים מסונכרנים. דרך השילוב עם רישות חברתי, בידור, התאמה אישית וטכנולוגיית סינכרון עבורה הוגשה בקשת פטנט, מבדלת Watchitoo את עצמה מהכלים האחרים ברשת.

Watchitoo מספקת גישה הוליסטית של חוויית משתמש במדיה חברתית מקוונת, תוך שמירה על רמת פשטות שלעתים קרובות חסרה כאשר טכנולוגיה הופכת ליותר מורכבת.

Watchitoo מתגברת על מגבלת הזמן ומרחב שקיימת כיום באינטרנט. על-ידי שימוש בטכנולוגיה עבורה הוגשה בקשת פטנט וזרימת תוכן מבוססת-שרת, שומרת Watchitoo על איכות התוכן המוזרם.

בדרך כלל, שיתוף תוכן נעשה על-ידי לכידת מסך והעברתו למשתמשים אחרים לצורך שיתוף; שיטה הדורשת משאבי מיחשוב, רוחב פס גבוה מאוד, ומובילה לאיכות תמונה גרועה.

הטכנולוגיה של Watchitoo עבורה הוגשה בקשת פטנט, אשר אינה דורשת הורדות, או התקנה, אלא רק דפדפן אינטרנט מכל סוג מחשב, מספקת למשתמשים חוויה חלקה וללא הפרעות.

"אנו נרגשים להיות בחזית התנועה המקוונת המתקדמת של סינכרוניזציה", אומר רוני צארום, מייסד ומנכ"ל Watchitoo. "הטכנולוגיה הפטנטית של Watchitoo הופכת את החוויה המשותפת למהירה וחלקה יותר מאשר כל טכנולוגיה קיימת אחרת, מפני שהיא אינה שוכנת במחשב המשתמש. אנחנו מתמקדים ב- 100 אחוז בהפיכת חוויית המשתמש למושלמת".

פלטפורמת Watchitoo הנה אידיאלית עבור מגוון מצבים, כולל חברים המשתפים ביניהם מוזיקה, בני משפחה המתעניינים בתמונות משפחתיות, ועסקים המעוניינים בשיתוף מסמכים, מצגות, ועבודה משותפת על פרויקטים. הפלטפורמה מספקת את שיתוף הפעולה בזמן אמת שהנו הדבר הקרוב ביותר לנוכחות אישית".
Watchitoo מציעה יכולות מלאות של רישות חברתי, כולל הערות בזמן אמת, מסרים מיידיים ווידאו צ'אט. תכונות מסרים מתקדמות כמו "הודעות דביקות" ושרשורי שיחה, ונגן מדיה אותו ניתן להתאים אישית ולשתף בתוך כל אתר אינטרנט.

בנוסף יש למשתמשים שליטה מלאה על הפרופילים שלהם, אותם ניתן ליצור בחינם באתר. עם הרישום שלהם יוצרים משתמשים דמות (Avatar), מחפשים חברים ומוסיפים אותם, משאירים הודעות סטאטוס, מחליפים מסרים מיידיים אחד עם האחר, ומבצעים וידאו צ'אט על ידי גרירת תמונת Avatar של חבר לתוך חלון וידאו צ'אט; וכמובן – יוצרים מצגות (shows)עם תוכן משלהם.

ניתן להגדיר ב-Watchitoo מצגת כציבורית הזמינה עבור כל אחד לצפייה, או מיועדת לצפייה פרטית הזמינה רק דרך הזמנה אישית.
משתמשים יכולים ליצור מצגות, ובתוך כל אחת מהן לטעון תמונות וקטעי וידאו. אחרי שמשתמש יוצר מצגת, הוא יכול לבחור להזמין חברים או לחלוק אותה עם הציבור הרחב. חבריו של משתמש פשוט מקליקים על לינק ונכנסים ישירות לתוכן המשותף בלי רישום מוקדם (כדי להשתמש בתכונות מתקדמות יותר של האתר, כמו יצירת מצגת, יהיה עליהם להירשם).בעל המצגת יכול לבחור אם משתמשים יוכלו להציג את תוכן המצגת בעצמם, או להחליט שרק הוא יוכל לשלוט על מה מוצג במצגת.

הקונספט של מצגת הופך את המשתמש ממפיק תוכן וידאו למפיק תוכנית טלוויזיה או תוכן מורכב, תוך פחות מאמץ מהפקת וידאו הכוללת איסוף חומרים, עריכה והפקה.
"אנו רואים שהמצגות הופכות למקור משיכה והתעניינות בין משתמשים, בדומה לכלים אחרים אך באופן יותר מורכב ואינטראקטיבי, ויותר מורכב מהקיים בתכנים הנוצרים ע"י משתמשים", מציין רוני צארום. "Watchitoo היא One stop shop של שיתוף בתכנים. מטרתנו הייתה ליצור מרחב בו משתמשים יוכלו לשהות עבור כל פעילויות הרישות החברתי שלכם, שיתוף תכנים וצרכי תקשורת סינכרונית בזמן אמת, ומעורבות ללא טרחה בחוויה הניתנת במלואה להתאמה.

בשונה מכלי תוכן אחרים, מצגת של Watchitoo מספקת תוכן יותר מתוחכם ומורכב; מאפשרת למשתמש להציג סרטים, תמונות ומסמכים, וליצור סביבם קהילה שמוסיפה תגובות לתוכן. הכל במסגרת וידאו צ'ט ויכולת לשנות תוכן ולצפות בתכנים שונים".

במהלך תקופת הבטא הפרטית של Watchitoo, קיבל האתר משוב חשוב ממשתמשי בטא, אשר עזרו מאוד בתהליך השיפור, ומילאו חלק אינטגראלי ביצירת מה שהנה עתה גרסת הבטא הציבורית של Watchitoo.

מידע נוסף ב- www.watchtoo.com.
בדף הבית מופיעות מצגות שאנשים העלו והם מאפשרים לציבור צפייה בהן. כל אחד יכול להירשם, להיכנס וליצור מצגת לצפייה ציבורית, תוך יכולת של הצגה חיה ע"י המשתמש כערוץ טלוויזיה פרטי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאמרים קשורים

הרשמה לניוזלטר

הרשמה לניוזלטר