טיפים לבחירת מלון בנופש משפחתי

למשפחות הרוצות לבלות את חופשת הקיץ בחו"ל, ומתלבטות בבחירת מלון מתאים ונוח, אני מציעה טיפים מיוחדים אשר יכולים להתאים לסוג החופשה אותה תבחרו. כל מה שנשאר זה להכין את הדרכון, לעלות על המטוס ולהמריא לעבר החופש…, תבלו!

אין חנייה? טיפ ראשון וחשוב: רכבם חייב להיות סמוך למלון. זה גם חוסך את ההליכה המתישה עם המזוודות, וגם מקצר את הדרך לשדה התעופה. חבל לבזבז זמן על הליכות מתישות או כסף מיותר על מוניות שישמחו ל"הראות" לכם את העיר.

"פה זה הים?" – חשובה ביותר הקרבה לים/בריכה/ מתקן מים כלשהו, במיוחד כאשר אתם מתכננים חופש של "בטן גב". מלון אשר ה"לוקיישן" שלו רחוק מנקודות אלו, עלול להפוך את חופשתכם למסע אלונקות, כך שאפילו המים הקרים לא יעזרו לכם.

"תשעשע אותי" – הילדים רוצים בידור, ואתם רוצים שקט. מלון המספק צוותי הווי ובידור לילדים, יכול בהחלט לפתור לכם את הבעיה. מלונות רבים מציעים גם מועדון משחקים מיוחד לילדים, שעלול בהחלט להקשות על החזרה הביתה.

"עוד לא קניתי כלום!" – מיועד בעיקר לנשים שביניכם. קרבה למרכזי "השופינג" המרכזיים ולדוכני המזכרות, יכולה להוות יתרון עצום לבחירת מלון, למרות הסיכון בסכסוך משפחתי. מלונות כאלו נמצאים בדרך כלל במרכזי הערים. חסרון נוסף: משקל עודף בטיסה הביתה.

"הכדור הוא עגול" – משחקי כדור מהווים לעיתים קרובות אטרקציה מרכזית במלונות. דווקא המרדף אחרי החפץ הגדול יכול להפוך את חופשתכם למהנה יותר, ולכן חשוב לבדוק אילו פעילויות ספורטיביות מציע המלון, מכדורגל על החוף ועד באולינג באולם הקריר.

"כמה סוכר?" – הגענו לחדר. אחרי יום מעייף בו רבצתם בבריכה או קרעתם את העיר, חשוב להירגע בחדר עם משקה נחמד, ולפיכך מלון שמציע מיני באר נחמד או מכונות קפה למיניהם הופך לאופציה מועדפת.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה