210 מעובדי ניקן היפנית הגיעו לסיורי תמריץ תיירותיים בישראל

בהמשך למסורת שנמשכת כבר 8 שנים ברציפות גם השנה הגיעו לישראל כ- 210 מעובדי חברת "ניקן" היפנית, יצרנית האצות הגדולה בעולם, לסיור תמריץ תיירותי. גולת הכותרת של הביקור היא פגישה עם נשיא המדינה שמעון פרס שבו ידונו בין היתר באפשרות לפתוח טיסות ישירות מיפן לישראל

בהמשך למסורת שנמשכת כבר 8 שנים ברציפות גם השנה הגיעו לישראל כ- 210 מעובדי חברת "ניקן" היפנית, יצרנית האצות הגדולה בעולם, לסיור תמריץ תיירותי. הקבוצה הגיעה בתחילת השבוע ביחד עם נשיא החברה לנמל התעופה בן-גוריון, בטיסה ישירה מיפן.

לאחרונה קיבלה חברת "ניקן" אישור מה- FDA האמריקאי למכור את האצה כתוספת מזון וזאת הודות לשיתוף פעולה מתמשך עם מכון ויצמן שערך את כל הבדיקות והניסויים למוצריהם. "ניקן" תיפגש עם נציגי המכון ובנוסף, ערכה השבוע ביקור בבית חולים שיבא שבתל השומר, סיירה ביער הנשיא שבו שתלו היפנים כ-2000 עצים בשנת 2000, וביקרה בבית חולים הדסה שבירושלים, שסייע רבות לילדים שנפגעו באסון האטום בצ'רנוביל וטופלו באמצעות האצות של "ניקן" שסייעו להם באופן ניכר.
גולת הכותרת של הביקור היא פגישה עם נשיא המדינה שמעון פרס שבו ידונו בין היתר באפשרות לפתוח טיסות ישירות מיפן לישראל.

'ארטרא' הישראלית המתמחה בארגון כנסים, אירועים ושירותי תיירות נבחרה גם השנה על ידי ניקן היפנית לארגן את סיורי התמריץ התיירותיים של עובדי ניקן לישראל בזכות ניסיונה העשיר בהפקת אירועים תיירותיים מורכבים מסוג זה.
לדברי ליאור גלפנד, מנכ"ל 'ארטרא': "אנו גאים שמדי שנה היפנים נותנים אמון בישראל ומגיעים הנה כדי ליהנות מנופיה המרהיבים מחד ומשיתופי פעולה עסקיים מאידך. הדיוק והירידה לפרטים של היפנים מציבים בפנינו אתגר גדול ואנו מצידנו עושים הכול כדי שהמבקרים ירגישו נוח בישראל וייהנו בהתאם להרגליהם. המשלחת פועלת רבות לפתיחת קו תעופה ישיר בין ישראל ליפן ואני מקווה שלבסוף הדבר אכן יקרה ויוליד הזדמנויות לשיתופי פעולה נוספים בינינו לבינם".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאמרים קשורים

הרשמה לניוזלטר