אורלי סגל תקשורת יוביל קמפיין יח"צ של השף שלום קדוש במלון פלאזה ירושלים

משרד היח"צ "אורלי סגל תקשורת" נבחר להוביל קמפיין יח"צ לשף שלום קדוש ממלון פלאזה ירושלים, אשר במסגרת פעילותו הענפה ברחבי העולם, ייצג את מדינת ישראל בתחרויות קולינריות בינלאומיות ובתערוכות גסטרונומיות, בהן זכה במדליות ופרסים על כישרונו הרב בבישול גורמה ישראלי.

בנוסף לייצוג המטבח הישראלי בפסטיבלים, בישל השף קדוש במעמדים דיפלומטיים רמים, והגיש ארוחות לראשי ממשלה, מלכים ונשיאים, ביניהם: ג'ימי קארטר (לפני הסכם השלום עם מצרים), ג'ורג' בוש, המלך חוסיין, פרנסואה מיטראן, מלכת הולנד, ביל קלינטון, אל גור, הנרי קיסינג'ר ורבים אחרים.

לאורך השנים שמר השף קדוש על הבאת הניחוחות והתבלינים הארץ הישראליים לסועדיו תוך הקפדה על שמירת כשרות. בין יתר תפקידיו משמש קדוש כ"שגריר הסברה קולינרי" של מדינת ישראל, ומעביר סדנאות בישול ואירוח לשגרירים ודיפלומטים ישראליים לפני צאתם לשליחויות בחו"ל בנושאי תורת ואומנות האירוח.
אורלי סגל אומרת: "כמי שמתמקדת בתחום הקולינרי התרגשתי מאוד על העבודה המשותפת עם השף שלום קדוש. השף קדוש הינו האב הרוחני של רבים מהשפים איתם עבדתי במשך השנים. החל מהשף אביב משה, השף גיא בן-שמחון, השף ירון שלו ורבים אחרים".

"אורלי סגל תקשורת" מתמחה בקולינריה ולייף-סטייל, ומייצג בין השאר את מסעדת "צפרה" של השף אבי קונפורטי, את ארגון מלונות הרי יהודה, מסעדת "אדורה" של השף אבי ביטון, מתחם השף ניר צוק, רשת מעדניות הבשר של בשארה חינאווי, מלון הבוטיק נווה-צדק, בוטיק היין פרי הגפן, פסטיבל היין במוזיאון ישראל בירושלים, מסעדת אנג'ליקה בירושלים, ואחרים.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה