התוכן השיווקי המוצלח בספטמבר: מי עדן באח הגדול ואפיכל אצל קרין גורן

פעילות התוכן השיווקי של מי עדן בתוכנית הריאליטי "האח הגדול" של קשת, הייתה האפקטיבית ביותר מסוגה בחודש ספטמבר, וזאת על פי נתוני מדד BCE – Branded Content Evaluation של חברת Effect-TV מקבוצת "מחקרי הגל החדש".

הציון הגבוה נובע מפעילות תוכן שיווקי מורכבת המחברת בין תכנית הריאליטי למותג על בסיס הרעיון של הענקת האפשרות לאחד מהצופים בבית להיכנס לתוך הבית של האח הגדול כמתמודד נוסף במהלך העונה כחלק ממבצע תלוי קנייה.

הקונספט של הפעילות מתוקשר במגוון דרכים החל משיקופית פרס שמופיעה פעמים רבות במהלך התכנית, דרך החסויות האינטגרטיביות של המותג וכלה בהצגת הפעילות מדי תכנית ע"י המנחים. המודעות לפעילות שנוצרת על מסך הטלוויזיה נמשכת במעורבות של הגולשים באתר אינטרנט ייעודי בתוך אתר קשת אליו מופנים הצופים להזנת המספרים המופיעים על בקבוקי השתיה שרכשו ומענה על שאלון קצר בנושאים הקשורים לתכנית.

במקום השני מדורגת פעילות המותג אפיכל בתוכנית "סודות מתוקים עם קרין גורן" ברשת. אפיכל הוא מותג מטריה למגוון מוצרים בתחום האפייה והקינוחים,
ובמהלך התוכנית ניתן לראות את גורן משתמשת במגוון המוצרים לצורכי הבישול והאפייה שלה. האינטגרציה של המותג לתוכנית הבישול גבוהה והנוכחות שלו על המסך מתבצעת בצורה טבעית וקולחת כאשר הוא מהווה חלק אינטגרלי מהמתכונים בהם משתמשת הפרזנטורית. בתהליך הבישול והאפייה מוצגות התועלות של השימוש במוצרים והפעילות מקבלת חיזוק בבאנר הפרס המעניק לצופים בבית ששולחים את המתכונים הזוכים, פרסים מעולם התוכן של אפיכל

במקום השלישי נמצאת הפעילות של בזק בתוכנית "האח הגדול".

חברת Effect-TV מספקת מדדים איכותיים וכמותיים לבקרה וניתוח של הצלחת מהלכי תוכן שיווקי והחזר ההשקעה, המבוססים על מודל מחקרי שפיתחה. החברה מתמחה בניתוח מהלכי התוכן השיווקי בתוכניות הטלוויזיה, ומספקת שירותי בקרה, וניתוח אפקטיביות של תוכן שיווקי למפרסמים.

בתמונה: יוסי בובליל, האח הגדול, אתר קשת


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה