חדש בישראל: סדרת משקאות תה קר-פרימיום TENCHA PREMIUM ICE

חברת 'אדיר סחר' מציגה את  'TENCHA PREMIUM ICE TEA': משקה תה קר אשר יהווה שחקן חדש בקטגוריית משקאות התה הקר בישראל – סדרה של משקאות תה קר פרימיום. בשלב ראשון יוצגו הטעמים תה ירוק בטעם סברס ותה לבן בתוספת מיץ רימונים.

התה לבן והירוק מכילים את הכמות הגבוהה ביותר מבין כל סוגי התה של אנטי אוקסידנטים (קטצ'ינים). רכיב פעיל זה מעכב תהליכי הזדקנות התא ומכונה "רכיב הנעורים".

'TENCHA PREMIUM ICE TEA' הינו פרי פיתוח ישראלי- שוויצרי מקורי של חברת 'אדיר סחר' בשיתוף חברת 'בישופזל' השוויצרית. תהליך פיתוח המוצר אשר ארך כשנה, כלל את פיתוח תרכובת המשקה, דרכי חליטת התה, וכן פיילוט מסחרי שנעשה בשוויץ.

לדברי היזמים, ייחודו של הטנצ'ה הינו בתהליך ייצור ייחודי השומר על תכונותיו הייחודיות של התה ובשימוש בחומרי גלם איכותיים. בשילוב מי המעיינות האלפים השוויצרים מתקבל תה קר בעל טעם וארומה מעודנים השומר על ערכיו הבריאותיים של התה הטבעי.

משקה ה- 'TENCHA' יושק בישראל במקביל להשקתו במספר שווקים אירופיים נוספים, ובהם גרמניה, אוסטריה, יוון ואיטליה. המשקה יופץ בחנויות הנוחות, רשתות השיווק הגדולות, קיוסקים נבחרים, חדרי כושר, מועדוני ספא ברחבי הארץ.

 

המשקה ישווק בבקבוק אישי המכיל 500 מ"ל ובשני טעמים עיקריים: סברס ורימונים-דבש.

מחיר מומלץ: 7 עד 9 ₪.

 

'אדיר סחר' פועלת בתחומי יבוא, שיווק והפצת מותגי נישה בתחומי המשקאות: 'מאסטר קפה', סאפה – משקה אלוורה, 'איילנד', 'גווארנה אנטרטיקה' ועוד.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה