חדש בישראל: SAPPE דיאט עם קוביות אלו-ורה ללא סוכר

לאחר שנה של פעילות בארץ, מציג מותג המשקאות הבינלאומי SAPPE את SAPPE דיאט, משקה קל עם קוביות אלו-ורה וללא סוכר, עם 2 קלוריות ל- 100 מ"ל של משקה.

SAPPE DIET פותח במשך כשנה על מנת להגיע למשקה דיאט בטעם טבעי, ללא טעמי לוואי המלווים בדרך כלל משקאות דיאט. המשקה יימכר בישראל בטעמים ענבים ותפוחים.

משקה ה"SAPPE" המיוצר בתאילנד הגיע לראשונה לישראל לפני כשנה, ומאז נמכר בקצב מכירות של 600,000 בקבוקים לחודש (7 מיליון בשנה), והוא מגדיר עצמו כמשקה היחיד בעולם אשר הצליח לשמור על איכות וסגולות צמח האלו-ורה בתוך משקה קל.

"SAPPE" נמנה על טרנד ה"ביוטי דרינקס": משקאות אשר מייחסים להם תכונות טיפוח בשל מרכיביהם הטבעיים אשר שאובים מתוך עולמות הטיפוח והקוסמטיקה.
ה" SAPPE DIET" הוא בעל תכונות זהות למשקה ה-SAPPE, אך אין בו סוכר בכלל, והוא מכיל כאמור רק 2 קלוריות ל- 100 מ"ל משקה (6 קלוריות לבקבוק).

בקוביות האלו-ורה נשמרות כל סגולותיו הטבעיות של הצמח כצמח מרגיע, עשיר במינרלים, קלציום, ויטמינים: A;B1;B2;B6;B12 וויטמין C. בנוסף, ג'ל האלו-ורה מסייע בהרגעת מערכת העיכול, מעשיר את העור בלחות ומסייע להרגעת חמרמורת, עם זאת המשקה משתלב היטב עם וודקה.

 "סאפי" נמכר בבקבוק פלסטיק שקוף, בעל פקק הניתן לשימוש ככוסית קטנה, הבקבוק ניתן למחזור. המשקה כשר למהדרין בהשגחת הרבנות הראשית לישראל. 

מחיר מומלץ לצרכן: 8 שקלים לבקבוק של 300 מ"ל.

להשיג: בחנויות הנוחות, בקיוסקים, פיצוציות, ברשתות השיווק הגדולות, עמדות שק"ל צה"ליות, רשתות מסעדות, נקודות מכירה, חדרי כושר וברים ברחבי הארץ.

MIE היא היבואנית הבלעדית של המותג סאפי בארה"ב, רוסיה וישראל.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה