חדש מרשת 'טסה הבית של הממתקים': סדרת תערובות וציפויים להכנת עוגות מהירות של בטי קרוקר ופילסברי

מוצרי אפייה קלים להכנה מהירה, פשוטים ונוחים, עם הוראות הכנה מדויקות ומספר מרכיבים בודדים. זאת לצד קו רחב של ציפויים לעוגה
הסדרה החדשה כוללת מוצרי אפייה כמו עוגת תבלינים, עוגת קונפטי, עוגות ללא סוכר, עוגות ללא גלוטן, עוגה צרפתית, סינמון רולס

רשת ״טסה הבית של הממתקים״ מציעה עתה סדרת תערובות וציפויים מארה"ב, להכנה מהירה בבית של עוגות מהמותגים הידועים ״בטי קרוקר״ ו״פילסברי״ בגרסה האמריקאית המקורית. מדובר במוצרי אפייה קלים להכנה מהירה, פשוטים ונוחים, עם הוראות הכנה מדויקות ומספר מרכיבים בודדים. זאת לצד קו רחב של ציפויים לעוגה.

בין הטעמים המיוחדים:  עוגת תבלינים עם קינמון, סדרת ״עוגת יום הולדת קונפטי״ – מכילה סוכריות וציפוי תואם לעוגה הניתן למריחה בין שכבות העוגה וכציפוי חיצוני, עוגת רד וולט,  עוגת שוקולד פאדג' בראוניז, עוגת וניל צרפתית, תערובת להכנת רולס קינמון-בצק פיצה, עוגת שוקולד חלב מסורתית, עוגה צהובה מסורתית ונוספים.

לשומרים על תזונה נכונה ולנמנעים מסוכרים ומגלוטן, יש תערובות ללא סוכר וללא גלוטן., כשלצד תערובות העוגות ניתן מגוון רחב של ציפויים לעוגה, כמו  ציפוי בטעם שוקולד, ציפוי בטעם וניל ונוספים. 

מחירי תערובות עוגה 13-38 ₪, מחירי ציפוי עוגה 20-30 ₪. להשיג ברשת ״טסה הבית של הממתקים״, רשת +TASA, או בהזמנה בוולט וברשתות נבחרות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאמרים קשורים

הרשמה לניוזלטר