חדש משמרית: סדרת בצקים מצוננים מוכנים לאפייה

הסדרה כוללת בצק עלים, פיצה, פילו ופריך. מאפשרת אפייה קלה, ללא צורך בהפשרה ולשימוש מידי. הבצקים ללא חומרים משמרים ומתאימים למגוון רב של מאפים מלוחים ומתוקים

ההחלטה של שמרית להרחיב את הפעילות לתחום הבצקים התבססה על מחקר צרכנים בו זיהתה החברה דרישה לזמינות וקלות הכנה. צילום טופטאץ'
ההחלטה של שמרית להרחיב את הפעילות לתחום הבצקים התבססה על מחקר צרכנים בו זיהתה החברה דרישה לזמינות וקלות הכנה. צילום טופטאץ'

חברת שמרית, יצרנית מוצרי אפייה וותיקה, מרחיבה את פעילותה לתחום המאפים עם קטגוריית מוצרים חדשה על מדפי החנויות בארץ. מדובר בבצקים מצוננים ומרודדים מוכנים לאפייה, כאשר  הבצקים הקיימים נמכרים קפואים. זו פעם ראשונה שישווקו בצקים מצוננים היכולים להישמר טריים במקרר ומוכנים לשימוש מידי, שאינם מצריכים תהליך הפשרה של שעות. סדרת המוצרים החדשה כוללת בצק עלים, דפי בצק פילו, בצק פיצה המשמש כבסיס לפיצה, ובצק פריך לעוגיות ומאפים מתוקים. לפי אנשי שמרית, קטגוריית הבצק המצונן היא מהקטגוריות הקמעונאיות הצומחות ביותר בעולם, אשר הביאה צרכנים חדשים בזכות הכנה קלה, חיסכון בזמן, והיכולת לבחור את הרכיבים והתוספות. הם אומרים כי מדובר בשדרוג לבצק קפוא, כשהבצקים קרובים יותר לבצק ביתי, ולעומת בצקים קפואים חוסכים זמן ומאמץ, ונותנים פתרון לבעיית זמן הפשרה.  הסדרה כוללת:

צילום טופטאץ'
צילום טופטאץ'

בצק עלים מצונן ומרודד – לפי שמרית הינו היחיד בישראל ללא מרגרינה, ללא חומרים משמרים וללא שומן מוקשה, מגולגל בנייר אפייה להכנה קלה ומהירה. להוציא מהמקרר, לפרוס על גבי תבנית אפייה, להוסיף מלית מלוחה או מתוקה, ולאפות (300 גרם).

בצק פילו מצונן ומרודד – ללא חומרים משמרים, נוח לשימוש ואינו מתייבש במהירות. 14 דפי פילו מוכנים לשימוש, טריים לאורך זמן ולא נקרעים בקלות. גם כאן, להוציא מהמקרר, לפרוס על גבי תבנית אפייה, להוסיף מלית מלוחה או מתוקה ולאפות (300 גרם).

בצק פיצה מצונן ומרודד – חדש בשוק הישראלי. הבצק ללא חומרים משמרים, מגולגל בנייר אפייה ומאפשר לשלוט בתוספות על הפיצה. להוציא מהמקרר, לפרוס על גבי תבנית אפייה, להוסיף רוטב ותוספות ולאפות. ניתן לעשות בבצק הפיצה שימוש למאפים מלוחים נוספים (415 גרם).

בצק פריך מצונן ומרודד – ללא חומרים משמרים, עשיר בטעם מעודן למאפים מתוקים, מגולגל בנייר אפייה להכנה קלה ומהירה. להוציא מהמקרר, לפרוס על גבי תבנית אפייה, ולהוסיף מלית מתוקה לפני או אחרי האפייה (280 גרם).

המחיר 15-17 ₪. להשיג במקרר ליד הפסטות (ולא במקפיא) ברשתות השיווק שופרסל, יוחננוף, יינות ביתן, חצי חינם ועוד. כשר פרווה בהשגחת בד"צ בית יוסף.

 


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה