חדש מ-Nature Valley: חטיף פרוטאין ללא גלוטן

ג'נרלס מילס ישראל נכנסת לקטגוריה חדשה וראשונה בשוק חטיפי הדגנים, עםNature Valley פרוטאין ללא גלוטן.
המוצר החדש מועשר בחלבונים (10 גר' ליחידה, המהווים אחד מאבות המזון החשובים לגוף האדם, ויש להם תפקידכמו ים בניית תאי העור, השרירים, מערכת החיסון, הורמונים, תהליכי חילוף החומרים.

Nature Valley פרוטאין מספק כ- 20% מצריכת החלבון היומית המומלצת לאדם בוגר (לפי המלצות האיחוד האירופי), ולכן מהווה מקור נוסף לחלבון ואלטרנטיבה לחובבי הספורט ושומרי אורח חיים בריא, בשל כמות החלבונים הגבוהה שהוא מכיל. הצריכה היומית המומלצת לחלבון לאדם בריא, עומדת על 0.8 גרם חלבון לק"ג משקל של נשים וגברים בגילאים הבוגרים (כ- 50 גר' ליום).

מנתוני Innova Market Insight לשנת 2014 עולה כי 3% מקטגוריית המזון והמשקאות בעולם היו עשירים בפרוטאין או היוו מקור לפרוטאין. בשנתיים האחרונות הקטגוריה המשיכה לצמוח ועלתה ב-6%.
גם בישראל יצרניות המזון מזהות את הטרנדים הבריאותיים הללו ומתאימות את עצמן לדרישות השוק. הראייה לכך היא שקיימים כיום מגוון של מוצרים עתירי חלבון המיועדים לקהל צרכנים רחב ולא רק לספורטאים המקצועיים.

מגמה נוספת המתחזקת לאחרונה ותופסת אף היא תאוצה רבה בארה"ב וגם בישראל – הביקוש ההולך וגובר למוצרים ללא גלוטן. צורך זה מגיע דווקא מקהל היעד שאינו חולי צליאק או סובל מרגישות מסוימת לגלוטן. קהל יעד זה צומח אף הוא בהתמדה, לעומת מספר חולי הצליאק בישראל המהווה רק בין 1-3% מכלל האוכלוסייה.

בשלב ההשקה ישווקו חטיפי הפרוטאין בשני טעמים: בוטנים, ושוקולד וקרמל מלוח, ויימכרו במארז של 4 חטיפים בכל רשתות השיווק ובבודדים בחנויות הנוחות.
המחיר בחודש ההשקה: 19.90 ₪ למארז.
מחיר המומלץ לצרכן: 23.90 ₪ למארז.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה