טרה מציגה את You – סדרת משקאות יוגורט עם תוספים בריאותיים

מחלבת טרה ממתגת את סדרת משקאות היוגורט החדשה שלה תחת השם YOU, המציעה תוספים בריאותיים תוך חיבור לאורח חיים נשי, בריא וספורטיבי.

כחלק מהמהלך מציגה טרה לראשונה בישראל משקאות יוגורט מועשרים באומגה 3, המכילים כ-25% מהצריכה המומלצת ליום של אומגה 3, על פי הועדה למזון של המכון הלאומי לרפואה בארה"ב.
כן מציעה טרה טעם חדש – YOU דיאט קרנברי דובדבנים, המכיל קרנברי טבעי (חמוציות), הידוע כבעל תועלות בריאותיות.

משקאות היוגורט You של טרה מוצעים ב-5 טעמים מפירות טבעיים ותוספים בריאותיים: דיאט תות 0% שומן המכיל את התוסף אומגה 3, דיאט קרנברי דובדבנים 0% שומן המכיל את התוסף אומגה 3, תות 1.5% שומן המכיל את התוסף ג'ינסנג, פסיפלורה קיווי גויאבה 1.5% שומן המכיל את התוסף ג'ינסינ,ג ו-מנגו 1.5% שומן המכיל את התוסף קמומיל.

המשקאות, בעלי מרקם חלק וקטיפתי ללא חתיכות פרי, ישווקו בבקבוק משפחתי 750 מ"ל ובבקבוק TO GO 250 מ"ל לצריכה אישית. הבקבוקים החדשניים עוצבו בדמות גוף אישה, כחלק מקונספט המוצר ובשילוב פקקים חדשים, צבעוניים ונוחים לשימוש. הסדרה מיועדת לצריכה בבית ו/או לצריכה on the go.

You פונה לקהל הנשי: לנשים הסבורות שבריאות ו-well being תורמים לביטוי עצמי טוב יותר גם כלפי חוץ. שם הקונספט, You, מתחבר לאישה האנרגטית, הדינאמית, העוסקת בפעילות גופנית ומתחברת לאורח חיים בריא.

מחירים מומלצים לצרכן:
You 1.5% שומן 250 מ"ל: 4.15 ₪
You 1.5% שומן 750 מ"ל: 10.80 ₪
You דיאט מועשר באומגה 3 – 250 מ"ל: 4.35 ₪
You דיאט מועשר באומגה 3 – 750 מ"ל: 11.30 ₪


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה