יצאה לדרך תחרות פרסומת רד בול הטובה ביותר

רד בול ישראל יוזמת את תחרות פרסומת רד בול הטובה ביותר, כאשר תסריט הפרסומת הטוב ביותר, בהתאם לערכי המותג, יזכה להישלח למטה רד בול הבינלאומי לתחרות הפרסומת העולמית.

בשונה מתחרויות פרסום אחרות, תחרות זו פתוחה אך ורק לאנשים פרטיים ואין אפשרות לגופי פרסום להשתתף בה. השופטים אשר יבחרו את הפרסומת הטובה ביותר בישראל הם תרצה גרנות מנהלת ACC בית הספר לקופירייטינג ומקצועות הקריאייטיב, משרד הפרסום של רד בול – פרסום נפתלי אברהם, ורונן בן נון מנכ"ל רד בול ישראל.

סכום ההשקעה בתחרות ובקמפיין הוא חצי מיליון שקלים. הפרויקט יגובה בקמפיין אינטרנט, פרסום  בנקודות מכירה ברחבי הארץ, ובבתי הספר לפרסום וקופירייטינג.

על המשתתפים לכתוב סיפור פשוט וקצר על פי הנחיות רד בול באתר www.redbullbestad.co.il, ברוח ההומוריסטית והבועטת של רד בול, ולשלוח את הסיפור דרך אתר התחרות. התסריט הזוכה יישלח ע"י רד בול ישראל לאוסטריה, וגם יזכה בפרס כספי של 10,000 ₪ במזומן.
באוסטריה תתקיים תחרות הגמר בין כל המדינות המשתתפות, והתסריטים הטובים ביותר ייבחרו באופן אישי ע"י בעל המותג, דיטריך מטשיץ, ומנכ"ל משרד הפרסום העולמי של רד בול Kastner & Partners.
סרטון הפרסומת הזוכה בתחרות העולמית יופק וישודר בכל מדינות רד בול בעולם.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה