מיונזים חדשים משמן קנולה: מיונז אמיתי תלמה, ומיוקל 5%

יוניליוור ישראל משיקה את הדור הבא של המיונז: מיונז אמיתי תלמה ומיוקל 5% המיוצרים משמן קנולה בלבד.
כחלק מאסטרטגיית הויטאליטי (חיוניות) של החברה, במסגרתה מפתחת ומשווקת יוניליוור ישראל מוצרים בעלי ערך תזונתי גבוה יותר, משווקת החברה את המיונז המוכר של תלמה באותו טעם ובתוספת בריאות – מבוסס על שמן קנולה, הידוע כשמן בריא יותר.

מיונז תלמה מוביל את שוק המיונזים בארץ. המוצר החדש שומר על הטעם המוכר, תוך דגש על תוספת ערכים תזונתיים גבוהים יותר, אשר יעניקו לצרכנים אפשרות לשמירה על בריאות הגוף ותפקוד הלב. 1 כף מיונז קנולה מכילה כ- 57% מהצריכה היומית המומלצת של אומגה 3.

אורנה לוי, דיאטנית קלינית ותזונאית ראשית ביוניליוור ישראל, אומרת: "קיימת הסכמה מדעית באשר לחשיבות הבריאותית שיש להרכב איכותי ומאוזן של חומצות שומן במזון. שמן קנולה ידוע כמקור מצוין לחומצות שומן מסוג אומגה 3 ואומגה 6, שהן חומצות שומן חיוניות, הבונות את תאי הגוף ועוזרות במניעת מחלות לב.
השומן חשוב וחיוני לתפקוד הגוף. ההמלצות לתזונה נבונה הן כי השומן יהווה 30% מהקלוריות בתפריט היומי. השומן מורכב מחומצות שומן, כאשר סוג חומצות השומן משפיע על בריאות הלב ותאי הגוף. ב- 1 כף מיונז קנולה החדש של תלמה יש כ- 57% מהצריכה היומית המומלצת של אומגה 3".היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה