נוסעים על חם: דומינו'ס פיצה עם תיקי חימום ניידים HeatWave

"דומינו'ס פיצה", רשת משלוחי הפיצה הגדולה, מציגה פטנט חדשני פרי פיתוחה הנקרא HeatWave, הודות לו הפיצות יגיעו לבית הלקוח בטמפרטורת היציאה מהתנור.

ה- HeatWave הינו תיק בעל דיסק חימום חדשני, המתחמם תוך 15 שניות בלבד לטמפרטורה של 170 מעלות, ושומר על חום התיק במשך כ- 40 דקות. כך התיק משמש כמעין תנור חימום נייד, שהשליח נושא עימו לבית הלקוח. התוצאה היא שהלקוח מקבל את הפיצה שהזמין חמה יותר, קריספית יותר, עם גבינה מבעבעת, כאילו הרגע יצאה מהתנור.

יוסי אלבז, מנכ"ל "דומינו'ס פיצה", אומר: "תיקי ה- HeatWave מסייעים לנו להתגבר על המרחק עד לבית הלקוח, כך שלא רק שהפיצה תגיע לבית הלקוח תוך 30 דקות, אלא גם היא תגיע אליו חמה כאילו יצאה הרגע מהתנור".

במקביל הודיעה "דומינו'ס פיצה" על פתיחת סניף חדש בראשון לציון – השלישי שנפתח במהלך שלושת החודשים האחרונים, בנוסף לסניף קרית אונו שעדיין בשלבי הקמה ועתיד להיפתח בימים אלה, וסניף נוסף בנצרת שנפתח לאחרונה.
הסניף החדש בראשון לציון משתרע על שטח של כ- 80 מ"ר וממוקם ברחוב מרכזי בלב העיר – הרצל 34, ומצטרף לסניף במערב ראשל"צ.


"דומינו'ס פיצה" הינה חברת משלוחי הפיצה המובילה בעולם ובעלת מוניטין בינלאומי. הרשת כוללת למעלה מ-8,600 סניפים הפרוסים ביותר מ- 60 מדינות ברחבי העולם, והיא רשת המסעדות השמינית בגודלה ברשימת רשתות המסעדות הבינלאומיות.
דומינו'ס ישראל הינה רשת משלוחי הפיצה הראשונה בישראל שיש לה פריסה ארצית, והיא מותג המזון המהיר העולמי הראשון בארץ; החברה מציעה משלוחים ביתיים של פיצות טריות וחמות עם התחייבות על משלוח תוך 30 דקות או פחות.

עם פתיחת הסניף החדש בראשון לציון, תמנה הרשת 26 סניפים מהקריות ועד אילת, וכן סניף אינטרנט:: www.dominos.co.il.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה