8.2.17 בקניון G-6 יקנעם: תחרות עוגות 70 שנה למדינה

במסגרת התחרות יציגו שמונה מתמודדים תושבי יקנעם את עוגת 70 שנה למדינה שלהם שתיבחן על פי קריטריונים של טעם, עיצוב ויצירתיות

נועה סטריקובסקי ממשתתפות התחרות – איזה עוגת 70 למדינה היא תאפה?
נועה סטריקובסקי ממשתתפות התחרות – איזה עוגת 70 למדינה היא תאפה?

קניון G-6 יקנעם יקיים ביום חמישי 8.2.17 החל מהשעה 18:00 את תחרות את 'אופים 70 – עוגות 70 שנה למדינה' במסגרת פסטיבל טעמים בעמקים בשיתוף עיריית יקנעם. שמונה מתמודדים תושבי יקנעם, יציגו את העוגה שלהם לכבוד 70 שנה למדינה: שולמית כהנים, אודליה גבריאלי, נועה סטריקובסקי, טטיאנה קובלצ'וק קוגן, יעל מאירוביץ', יוליה שוורץ, טניה קוכרב, ורותם גורן.

יעל מאירוביץ' – אם זו העוגה שלה לכבוד 70 למדינה יהיה למתחרים האחרים אתגר רציני
יעל מאירוביץ' – אם תשקיע ככה גם בעוגה שלה לכבוד 70 למדינה יעמוד בפני המתחרים האחרים אתגר רציני

המתמודדים ייבחנו על פי קריטריונים של טעם, עיצוב ויצירתיות העוגות שיכינו לתחרות, על ידי צוות מכובד של שופטים: שף חי שוורץ – נשיא איגוד השפים בישראל, השפית רחלי קדוש, השף ברוך חי, הקונדיטורית לירון ירימי מרגעים מתוקים, והקונדיטורית רוית כהן, בעלת גלידריית לג׳נדה יקנעם.

גם הקהל שיגיע לאירוע יוכל להצביע ולהשפיע על בחירת 'חביב הקהל' בתחרות, כולל הזמנת הקהל לטעום מהעוגות של המתמודדים בסיום השיפוט. הזוכים בשלושת המקומות הראשונים יזכו בפרסים: מקום ראשון – 1000 ₪ תווי קנייה במחסני השוק; מקום שני – מסך טלוויזיה 32 אינץ; מקום שלישי – חבילת מוצרי חשמל הכוללת שואב אבק, טוסטר ומיקסר ידני.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה