דרום אדום עם טעם טוב: יקב גלאי וקייטרינג אור כשדים משלבים בשר גורמה ויין בוטיק

במסגרת אירועי דרום אדום המתקיימים החודש, משלבים יקב גלאי וקייטרינג אור כשדים בשר גורמה ויין בוטיק איכותי.  
יקב "גלאי" מציג את היין החדש שלו שיצא במהדורה ייחודית ומוגבלת בזמן המלחמה ונקרא "צבע אדום": תערובת של 50% ענבי קברנה ו- 50% ענבי מרלו מבציר 2005.
יקב גלאי הוקם על ידי סיגלית ואסף גלאי ממושב ניר-עקיבא שבצפון הנגב בשנת 2002. בשנת 2004 השיק היקב את יינותיו הראשונים. היינות זוכים להערכה ואהדה רבה במסעדות, ויין הפורט של "גלאי" זכה במדליית זהב והכרה בינלאומית.

אור כשדים הוא קייטרינג הידוע באוכל שלו, תבשילי קדירה, בשר שעשוי עם ידע והקפדה, שילובי טעמים מפתיעים, ושימוש במוצרים טריים ובאיכות גבוהה.
אור כשדים הוקם ומנוהל על ידי כפיר חוכיימה, בעל ניסיון של שנים באירוח. הקייטרינג מתמחה באירועים פרטיים ועסקיים עם נגיעה אישית.

את הבשר, היין ומטעמים נוספים ניתן יהיה לטעום במהלך הפעילויות של "דרום אדום" במקומות הבאים:

"גורמה, בשר ויין מהחבית" – בשבתות חודש פברואר בקיבוץ "רוחמה"
במקום תופעל מסעדת גורמה איכותית על טהרת הבשר המשובח, היין ומטעמים נוספים. האורחים יוכלו ליהנות ממנות גורמה של שף "אור כשדים" לצד יין איכותי שהתיישן בחביות עץ אלון מהיקב של "גלאי".
היין יימזג לכוסות וקנקנים (קראפים), והאורחים יוכלו לרכוש לביתם בקבוקי יין מתוצרת היקב, בנוסף ליין, מטעמים ודברי מאפה כמו פוקאצ'ות למי שירצה לסעוד לבו עצמאית בטבע.
המסעדה תפעל בימי שבת בין השעות 12 בצהריים עד 7 בערב. אפשרות לאירוח גם בימי חמישי בערב ושישי צהריים לקבוצות מאורגנות (מינימום 15 איש) עם הרצאה וטעימת יינות בתיאום מראש.
לפרטים והזמנות: 052-5048080

"יין ומאפה מקומי" ביריד האיכרים – ב"חווה ההולנדית" במושב שדה צבי
בימי שישי מהשעה 9:00 עד 15:00 – טעימות ומכירת יין מיקב "גלאי", פוקאצ'ות בתנור במגוון טעמים, ומטעמים של קייטרינג אור כשדים.
לפרטים והזמנות: 052-5048080

"יין וגבינות" – בקיבוץ "בארי"
במרכז האופניים "לה מדווש" בכניסה לקיבוץ בארי, כמו בשנה שעברה, ניתן יהיה לטעום ולקנות מיינות יקב "גלאי" לצד הגבינות המצוינות של דגן פלג, הגבן מקיבוץ בארי – שילוב מנצח.
לפרטים: 054-2166321

יין ומטעמים ביתיים בשוק הכפרי "בפארק אשכול"
יקב גלאי יטעים את יינות היקב בשילוב מטעמים תוצרת בית.

[email protected]
[email protected]


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה