חדש מהסקוטית: שני יינות כשרים קיציים – שאבלי צרפתי וגוורצטרמינר גרמני

הסקוטית מבית ישרקו המייבאת ומשווקת מוצרי מזון, הביאה שני יינות כשרים מרעננים לעונת הקיץ החמה: רומרהוף גוורצטרמינר מאזור ריינהסן בגרמניה, ושאבלי של דומיין לה שאטיון מצרפת. את היינות ניתן להשיג בטיב טעם, בחנויות מובחרות ובמסעדות

יקב רומרהוף שוכן בלב באזור המוזל שבגרמניה. היקב נמצא בבעלותה ובניהולה של משפחת כורמים ששחזרה את המרתפים שנחצבו בתקופה הרומית, ומייצרת ביקב יינות גוורצטמינר, ריזלינג ומבעבעים

הסקוטית מבית ישרקו המייבאת ומשווקת מוצרי מזון, הביאה שני יינות כשרים מרעננים לעונת הקיץ החמה: רומרהוף גוורצטרמינר מאזור ריינהסן בגרמניה, ושאבלי של דומיין לה שאטיון מצרפת. את היינות ניתן להשיג בטיב טעם, בחנויות מובחרות ובמסעדות, וכך מתארת אותם היבואנית:

דומיין לה שאטיון  שאבלי – יין יבש, עשוי מ- 100% ענבי שרדונה מכרמים בני 45 שנים ומעלה ויותר בשאבלי. מיץ הענבים שבצרו עובר קירור במכלי נירוסטה. עם תום התסיסה היין ממשיך ושוהה על משקעיו במשך 6 חודשים, ואז עובר הצללה וביקבוק. ליין גוון זהוב, מלא ארומות ועשיר מאוד בניחוחות של פרחים לבנים והדרים. הסיומת עשירה וארוכה. המחיר 100 ₪. כשרות OU ובאישור הרבנות הראשית לישראל.

רומרהוף גוורצטרמינר – יין חצי מתוק שמיוצר מענבים מהריינהסן שנמעכים באשכולות שלמים ושפיה בתוך 12 שעות. התסיסה מבוקרת, והשמרים נשארים במגע עם היין עוד מספר שבועות במכלי נירוסטה התוצאה: יין עדין וארומטי, פירותי ומרענן, עם ניחוחות של תימין מיובש המדגישים ארומות של משמש וליצ'י. המחיר 40 ₪. כשרות בד"צ בית יוסף.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה