יקב כרמל מציע לפסח: תירוש מקורי והגדה חגיגית עם תמונה וכיתוב אישי

התירוש הוא מיץ ענבים טהור וטבעי שמיוצר מ-100% ענבים מכרמים הפזורים ברחבי הארץ. התירוש עשוי מענבי יין איכותיים הנבצרים בכרמים של יקב כרמל ומיוצר ללא תוספת סוכר, מים, חומרים משמרים או תוספות צבע

פעילות זו מתחברת לערך הליבה של מותג יקבי כרמל "לחיי רגעים של שמחה" במטרה להביא את הזיכרונות המשותפים והמרגשים לשולחן החג וליצור חדשים. צילום דני דין

לקראת חג הפסח מציע יקב כרמל, יצרן תירוש כרמל המקורי, מתנת חג חביבה: בקבוק תירוש כרמל המעוטר בתמונה של בני במשפחה, יחד עם הגדה בהתאמה אישית המעוטרת בתמונת בן משפחה. פעילות זו מתחברת לערך הליבה של מותג יקבי כרמל – "לחיי רגעים של שמחה", במטרה להביא את הזיכרונות המשותפים והמרגשים לשולחן החג וגם ליצור חדשים.

צילום דני דין
צילום דני דין

כך מזמינים: נכנסים לכתובת,  בוחרים  תמונה, עורכים אותה על גבי בקבוק התירוש הנבחר, מצרפים טקסט קצר עם הקדשה  אישית וממשיכים לעמוד לעיצוב הגדה אישית. לסיום בוחרים את אפשרות השילוח: משלוח עד הבית בתוספת תשלום, או איסוף עצמי מאחת מנקודות האיסוף בתפוצה ארצית.

צילום דני דין
צילום דני דין

מחיר תירוש כרמל המקורי בתווית אישית דרך ממשק דיגיטלי בלבד – 19.90 ₪ (באיסוף עצמי, לא כולל דמי משלוח). מחיר הגדה פרסונלית – 9.90 ₪. מחיר 1 ליטר תירוש כרמל – 16.90 ₪ ברשתות השיווק ובחנויות נבחרות. הפעילות תתקיים עד 31.4.19.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה