פאוזה רכשה את פעילות משווק לוואצה בצפון

חברת פאוזה מקבוצת מי עדן רכשה את פעילות לוואצה מחברת נני, אשר שימשה כמשווק של פאוזה בצפון הארץ ב-10 השנים האחרונות. היקף הפעילות של לוואצה בצפון מוערך בכ-5 מיליון ₪. בכך מחזקת פאוזה את אחיזתה בקטגוריה.

"שוק פתרונות הקפה בשיווק ישיר הינו בעל פוטציאל צמיחה גבוה ביותר, ומראה עליה מתמדת בשנה זו במגזר העסקי כמו גם במגזר הפרטי, תוך שימת דגש על פתרונות קפה איכותיים" אומר אודי צ'צ'יק מנכ"ל פאוזה. "באמצעות הרכישה הנוכחית ופעילויות נוספות בשנה הקרובה, תמשיך פאוזה להוביל את הקטגוריה, ואף להצמיח אותה".

חברת נני פעלה באמצעות זיכיון מחברת פאוזה לשיווק פתרונות הקפה שלה ללקוחות פרטיים ועסקיים מחדרה צפונה, וטיפלה באלפי לקוחות במתן כל שירותי השיווק הישיר של פתרונות הקפה האיכותיים של לאווצה.

לקוחות החברה שנרכשו הינם לקוחות מכל המגזרים – עסקי, פרטי ומגזר המזון שהיווה כ-40% מפעילות המשווק בצפון וכלל מסעדות, בתי קפה וחנויות נוחות. בימים אלה קולטת פאוזה את לקוחות נני למערך השירות וההפצה שלה, במטרה להעניק להם חווית קפה כוללת ואפשרות להזמין מוצרים נוספים מהפורטפוליו של פאוזה.

שוק פתרונות הקפה לעסקים מגלגל כ-400 מיליון ₪, מתוכם 120 מיליון ₪ מהווים פתרונות קפה איכותיים וכ-280 מיליון ₪ פתרונות קפה ונלווים, כמו: קפה נמס, קפה טורקי, משקאות תה ועוד. מחזור המכירות של פאוזה מוערך בכ-60 מיליון שקל.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה