רשת "טבע קסטל" מתרחבת ורוכשת את חברת "101 טעמים" בכחצי מיליון ש"ח

לאחר הרכישה הופכת "טבע קסטל" לרשת הגדולה ביותר מבחינת סניפים, מחזור מכירות, ושטח בכל איזור המרכז והשרון. בכוונת "טבע קסטל" להשקיע סכום של 2 מיליון ₪ בשדרוג סניף הדגל של "101 טעמים", אשר נמצא בצומת הרחובות דיזנגוף – פרישמן ושטחו 400 מ"ר

רשת "טבע קסטל" מתרחבת ורוכשת את חברת "101 טעמים". הרשת נוסדה ב-1999 והיא המובילה בארץ בתחום הויטמינים, מזון אורגני ותוספי התזונה לספורטאים. הרשת מונה 9 סניפים בתל אביב ובאזור השרון, מתוכם 2 סופרמרקטים אורגניים בהרצליה ותל אביב. הסופרמרקט האורגני השלישי של הרשת יפתח במקום בו פעלה "101 טעמים" בתל אביב.

חברת "101 טעמים" הייתה החלוצה והגדולה ביותר בתל-אביב בתחום האורגני, ופעלה כ-3 שנים. החברה ביססה את מעמדה בארץ בתחום המזון הטבעי והאורגני בכל הקשור לידע ולמקורות מזון אורגני. עובדה זו היא אשר הביאה את כפיר נחום הבעלים להחליט על רכישת "101 טעמים" במסגרת התרחבותה והתבססותה של הרשת בתחום המזון הטבעי והאורגני בארץ. הרכישה כוללת את החברה, הפעילות, המותג והמוניטין.

בכוונת "טבע קסטל" להשקיע סכום של 2 מיליון ₪ בשדרוג סניף הדגל של "101 טעמים", אשר נמצא בצומת הרחובות דיזנגוף – פרישמן ושטחו 400 מ"ר.
בכוונת החברה להפוך את הסניף לסופרמרקט אורגני לפי הקונספט הייחודי של "טבע קסטל". הסופרמרקט יכיל כ-20 מחלקות ייעודיות, ביניהן פירות וירקות אורגניים, מחלקה ללא גלוטן, עופות ודגים אורגניים, מחלבות אורגניות, מחלבות עיזים מרחבי הארץ, לחמים אורגניים מיוחדים, קטניות אורגניות, יין אורגני ועוד. הסופרמרקט יפעל 24 שעות ביממה, ויועסקו בו למעלה מ-25 עובדים.

לאחר הרכישה הופכת "טבע קסטל" לרשת הגדולה ביותר מבחינת סניפים, מחזור מכירות, ושטח בכל איזור המרכז והשרון. כמו כן מייבאת החברה באופן ישיר מוצרים אורגניים מאירופה וארה"ב.

במשך שנים משמשת רשת "טבע קסטל" כספקית הראשית וכיבואנית המובילה בתחום תוספי התזונה בליגות העל בכדורסל ובכדורגל, ספורטאים אולימפיים, ספורטאי וינגייט ועוד. בין החברות אותם מייבאת נמצא משקה האנרגיה המוביל בעולם -GATORADE, אשר הינו המשקה הרשמי של ליגות ה- NBA וה- NFL בארה"ב.

למערכת נודע שבעקבות הצלחתה הגדולה של הרשת וצמיחתה, בנוסף למאגר הלקוחות הגדול והייחודי של הרשת, אשר מבוסס על מעמדה ומקצועיותה בתחום תוספי התזונה והאוכל האורגני בארץ, הביעו מספר גופים עסקיים גדולים עניין ברכישת הרשת.

מחזור הרשת עומד כיום על 40 מיליון ₪ בשנה. מהרשת נמסר שצפי מחזור המכירות של הסופרמרקט האורגני החדש יעמוד על כ-2 מיליון שקל בחודש בשלבים הראשונים. הרשת מנוהלת ובבעלותו של כפיר נחום (צעיר בן 32).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאמרים קשורים

הרשמה לניוזלטר

הרשמה לניוזלטר