תנובה שף תספק למלונות אפריקה ישראל בשלוש השנים הבאות מזון ב- 50 מיליון ש"ח

תנובה שף, החברה המתמחה של קונצרן תנובה בשוק המזון המוסדי, חתמה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי עם חברת מלונות אפריקה ישראל, לתקופה של 3 שנים, בהיקף 50 מיליון שקל.

במסגרת ההסכם תספק תנובה שף מגוון רחב של מוצרים לתשעה מלונות הרשת בפריסה ארצית, מטבריה בצפון ועד אילת שבדרום, וכן למכללת הולידיי אין בטבריה – בית הספר למלונאות שמפעילה הרשת. בנוסף, תהווה תנובה שף ספק מרכזי של מוצרי המזון ל"עיר המלכים" – אתר התיירות הפופולרי באילת, בו מפעילה הרשת את מתחם המזנונים וההסעדה.

"מלונות אפריקה ישראל מכירה בצורך המתמיד הקיים בענף המלונאות לספק לקהל הלקוחות מזון מוקפד ואיכותי", אמר שמוליק שי, סמנכ"ל הכספים של חברת המלונות. "שיתוף הפעולה שלנו עם תנובה שף הוא חיבור מצוין בין שני מותגים מובילים, ואנו מברכים על חתימת הסכם השת"פ עם חברה המובילה בישראל בתחום המזון למגזר המוסדי".

בין היתר תספק תנובה שף לרשת מוצרי חלב, לרבות גבינות שמנת, מעדנים, יוגורטים, גבינות קוטג', גבינות רכות, שמנות, וחלב; וכן בתחום הבשר: בשר, עופות, דגים, מוצרי הודו, שניצלים צמחיים, דגים טריים, קפואים ומעושנים, נקניקים, נקניקיות ועוד.

"ההסכם עם מלונות אפריקה ישראל הינו מהמקיפים שחתמה תנובה שף לאחרונה בתחום המלונאות, בהיותו בעל מגוון רחב של תחומי פעולה וקהלי יעד, החל ממזון מהיר ב"עיר המלכים", דרך אספקה שוטפת של מגוון מוצרים לאורחי בתי המלון ברשת, וכלה במוצרי מזון שונים המהווים תשתית ללימוד ענף המזון בבית הספר למלונאות", אמרה איריס פיין, מנכ"לית תנובה שף. "נערכנו להתאמת פתרונות לצורכי הרשת השונים, הן בתמיכה וליווי קולינרי מצד השפים המקצועיים בחברה, והן בתמיכה שיווקית שתהווה ערך מוסף עבור לקוחות הרשת".

"תנובה שף" הינה החברה הגדולה ביותר בישראל בשוק המזון המוסדי, ומובילה את השוק עם היקף פעילות שנתית של מעל 700 מיליון ₪. החברה מייצגת מול הלקוח המוסדי את מוצרי החברות הבאות: תשלובת החלב של תנובה, חטיבת הבשר, חטיבת הביצים; וחברות בנות של קונצרן תנובה בהן: תנובה גליל, טירת צבי, סנפרוסט, מעדנות, דגי תנובה, ואוליביה.

היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה