6-7.2.19: תערוכת Colorfood נעמן והצלם דן לב מחברת בין אוכל עיצוב ואומנות

בתערוכה מוצגות יצירות קולינריות ממטבחם של 15 שפים וביניהם אסף גרניט, חיים כהן, נוף עתאמנה אסמעיל, תום פרנץ, שי-לי ליפא

זית ירוק – השפית נוף עתאמנה אסמעיל מתוך תערוכת COLORFOOD נעמן. צילום דן לב
זית ירוק – השפית נוף עתאמנה אסמעיל מתוך תערוכת COLORFOOD נעמן. צילום דן לב

בתאריכים 6-7.2.2019 מוזמנים חובבי אמנות גסטרונומית לתערוכת הצילום הקולינרי Colorfood. 15 שפים ישראליים חברו יחדיו ליצירה של צבע וחומרי גלם, ומשתתפים בתערוכה שמקיימת נעמן גרופ עם הצלם דן לב ושותפתו עילית אנגל. התערוכה כוללת יצירות אמנות של מנות מעוררות תיאבון, שעוצבו על כלי האוכל וההגשה מבית נעמן.

הפרויקט שיזמו דן לב ועילית אנגל, מאפשר לצאת מהקופסה ולצלם אוכל ככלי ליצירה אישית, וסחף גם את השפים שהשתתפו ותרמו מכישרונם לתערוכה: אסף גרניט, חיים כהן, ברק אהרוני, ברק יחזקאלי, שי לי ליפא, מאיה דרין, ליאור משיח, מידן סיבוני, אמיר כחלון, אבי שטייניץ, נוף עתאמנה אסמעיל, ערן שוורצברד, תומר בלס, תום פרנץ ואביבית פריאל.

הרעיון שמאחורי התערוכה הוא להביא את האוכל דרך הצבע והחומר. תהליך גיבוש התערוכה בידיהם המקצועיות של השפים-אמנים התאפיין בדינמיות וספונטניות, והתוצאה – יצירות קולינריות של כל שף במטבחו, החל משלבי ההתהוות והתלבטות, דרך הטעימות והנגיעות, ועד לשלב של הגיבוש הסופי כפי שבא לידי ביטוי ביצירה.

בתום האירוע יועמדו היצירות למכירה והכנסותיה קודש לעמותת Make a wish. התערוכה תהיה פתוחה לקהל הרחב בתאריכים 6.2-7.2 בין השעות 10:00-16:00 במשרדי נעמן גרופ, העמל 2 ראש העין. הכניסה חופשית. לפרטים: 073-2111527.

 


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה