MORE&WINE ג'ורג' חינאווי פתח תקווה – החזרה הכללית לחנות הדגל בתל-אביב

בתוך תחנת הדלק פז האצטדיון' מול מרכז אם-המושבות בפתח-תקווה, בחרה רשת חנויות היין WINE& MORE ג'ורג' חינאווי לפתוח את החנות החדשה – אחות לחנויות ביפו, הרצליה, והוד השרון.

הבחירה אינה מקרית' כי אם מכוונת לקהל יעד ולאזור אותו הגדירה הרשת כחשוב והראוי להקדיש לו יחס אישי. החנות החדשה בפתח-תקווה הינה הראשונה שנבנתה בקונספט החדש של רשת WINE& MORE, עם דגש על אמירה וחדשנות.

חנות זו מהווה את יריית הפתיחה לפני פתיחת חנות הדגל הענקית של הרשת, שתהיה החמישית במספר, ההולכת ונבנית ממש בשעה זאת ברחוב קרליבך בתל-אביב, בסמוך למתחם הישן של השוק הסיטונאי, שהפך לפי שעה למתחם חנייה ענקי והכי מעצבן. ואתם תחליטו אם המיקום מול מול חנות "דרך היין" של רשת האחים שקד, הנו עניין של מקרה בלבד.
יודעי דבר כבר מספרים, כי החנות החדשה בתל-אביב תהיה ענקית במושגים של חנות יין – כ-400-450 מ"ר, ותכלול במשותף את חנות האטליז המשובח של משפחת חינאווי עם חנות היין בקונספט החדש של רשת WINE& MORE. אירוע הפתיחה בפתח תקווה היה רק מחנה האימון לקראת באירוע המתוכנן בתל-אביב.

את החנות החדשה שבפתח תקווה מנהל צעיר חביב בשם ניר גלדסטון, עמו שוחחתי לא לפני שהכין וטרח ודאג שהכל ידפוק טיפ טופ לפתיחה.
כה אמר ניר: "אני עובד ברשת WINE& MORE ג'ורג' חינאווי זו השנה השלישית. בשעתו ניהלתי את חנות הרשת ביפו. התפתחתי יחד עם הרשת, והיה לי הכבוד לזכות בניהול החנות החדשה בפתח תקווה. המטרה של פתיחת החנות מול קניון אם המושבות ובמרכז חיים אורבני וסואן, הנה לחזק את האזור ולצאת מת"א אל הערים סביב לה, וליצור משולש טבעי של לקוחות וצרכני יין חשובים בין הרצליה, הוד השרון ופ"ת. הקהל חובב היין קיים, וחברות שונות הזניחו אותו. החנות החדשה אותה אנו פותחים הערב באירוע חגיגי, נראית טוב מאד והיא משדרת יוקרה וחדשנות, אבל באותה נשימה – ציבור חובבי היין יוכלו למצוא כאן יינות ליום יום וגם יינות ברמה גבוהה, עם תמהיל ומבחר מוצלח של יינות מקומיים ויינות תוצרת חוץ, וכן אלכוהול במבחר רחב.
הקו החדש אותו אתם רואים כאן באירוע הפתיחה הוא הקונספט החדש של חנויות רשת WINE& MORE, כאשר כל קודמותיה עדיין בקונספט הישן. החנות תציע ללקוחות מהסביבה יינות ואלכוהול במחירים אטרקטיביים, שלא יהיו יקרים יותר מחנויות הרשת. בעצם השם של המותג שלנו WINE & MORE הכוונה למקצועיות, מגוון, אמינות, מחירים טובים, עם המון יחס אישי. יש בכוונתנו להתחבר למקום ולהתקרב לקהל השכונתי. אנו מזהים בהחלט את הפוטנציאל באזור, ויודעים כי בחרנו בסביבה בה הקהל חובב יין ומבין עניין".

אירוע הפתיחה המושקע משך אליו קהל רב, מרביתם חברי מועדון הלקוחות של הרשת, אך גם מתושבי הסביבה והעיר. כיבדו בנוכחותם את האירוע ראש העיר פ"ת איציק אוחיון ומכובדים נוספים. בקהל יכולתם לזהות את אנשי משפחת פלאם מיקב פלאם, ואת מנכ"ל ומנהל יקב עמק האלה. כיבוד עשיר הוגש לכל אורך הערב ע"י מלצרים חביבים שהסתובבו בקהל, עמוסי מגשי תקרובת של כיבוד מעשה מאפי ובישולי בית של הגברת רוג'ט חינאווי, רעייתו של ג'ורג', על טהרת המטבח הערבי המסורתי – כמו קציצות קבב, פרגיות, וגם מתוקים; ממש ללקק את האצבעות.

ברקע הנעימה את האווירה מוסיקה קצבית. על חביות באוהל לבן ענקי שהוקם בחזית החנות, וכן בחנות פנימה, הוצבו עמדות הטעמת יינות חופשיים וללא הגבלה.
ביניהם: יקב פלאם עם קלאסיקו 2005 וסירה קברנה סוביניון סופירייר 2004. עמק האלה עם מרלו 2003 ואבר-רד 2004. יקב טוליפ עם הסירה רזרב 2004 וג'אסט קברנה סוביניון 2003. יקב ססלוב עם המריאג' 2003 מסדרת אדום, קברנה סוביניון 2003 מסדרת אביב, וכן סוביניון בלאן 2005 מניו-זילנד. יקבי רמת הגולן עם גמלא שרדונה 2005, סנג'ובזה גמלא 2003, פינו נואר גמלא 2004, ומרלו גמלא 2004.
יקב הרי גליל עם היראון 2003, שיראז קברנה סוביניון 2004, ושרדונה 2005. יקב דלתון עם שיראז 2005 ומרלו ריזרב 2003. יקבי ברקן עם הפינוטאז' ריזרב 2004, והקברנה סוביניון 2003.

בשדה האלכוהול יכולתם לטעום מעמדת הטעמה של "ייגר מייסטר" על טהרת המבחנות במקום כוסות, וכן וודקה שוודית בארבעה טעמים של קלמנטינה, וניל, לימון, פטל, וכן וודקה נקייה מתוצרת חברת SVEDKA. עמדה נוספת של אלכוהול הגישה קוקטייל המבוסס על טקילה ועירוב סודי וקריר של תוספות אלכוהול – מנת שוט קרירה ומרעננת.

הרשת מעניקה 10% הנחה, אותה מגדירים בחנות כחגיגה שלרגל המאורע ב- SPECIAL SALE למשך כל החודש רק בחנות זו של הרשת על כלל המוצרים.
ההנחה הנה שההנחה תהווה משיכה טבעית לקהל חובבי היין מהסביבה, שיבואו הן להתרשם מהחנות החדשה והן מהמחירים שלאחר ההנחה.
כמו כן, וללא כפל מבצעים, חוגגת הרשת מבצע מכירת כריסמס של 3+1 על מגוון רחב ממוצרי החנות.

מכאן שלוחות לניר גלדסטון מנהל החנות ולמשפחת חינאווי, תודות על האירוח, ולרשת ברכת פרגון והצלחה.


WINE & MORE ג'ורג' חינאווי פתח תקווה
רח' אבשלום גיסין 37 בתוך תחנת הדלק פז האצטדיון
טל. 03-9219712


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה