אקרמן מפיצת אלכוהול ויין חונכת אתר אלכוהול מקצועי למותגים מובילים

"מ. אקרמן בע"מ", יבואנית של כ-60 מותגי אלכוהול ויין מהעולם, חנכה את האתר החדש של החברה, www.akkerman.co.il , שמטרתו להוות מקור ומדריך מלא ומקצועי למותגי החברה.

חברת "אקרמן" נוסדה בשנות ה-60 המוקדמות, על-ידי מנחם אקרמן ז"ל ברחוב הנמל בחיפה, ומאז נמצאת בצמיחה. בין מותגי החברה: גרייגוס, פינלנדיה, ג'ק דניאלס, בקרדי, דיוארס, בומביי ספייר, בלנטיינ'ס, דרמבוי, צינזנו, גרנד מרניה, סאוט'רן קומפורט ועוד. 

עם אתר החברה החדש רושמת  "אקרמן" הישג נוסף בהגשמת היעד של בהענקת חווית האלכוהול המלאה והמקצועית עבור הקהל הרחב. האתר מספק את המעטפת הכוללת עבור מערך  המותגים שמייבאת "אקרמן". לכל מותג יש דף מוצר נפרד, המכיל את המידע המלא אודותיו. פרט להיסטוריית המותג ומאפייניו, דף המוצר מתובל בסיפורים אודותיו ובהמלצות לשתייה איכותית ולרקיחת קוקטיילים.

לאתר עיצוב בו צבעי האדום והשחור של לוגו החברה מופיעים מבעד לצבע הלבן השולט בעיצוב העמוד. בנוסף, לאתר אפשרויות חיפוש והתמצאות פשוטות ונוחות. הוא פורש בפני הגולש את המידע המקיף אודות מגוון המותגים, המבצעים והפעילות במסעדות, בברים, בחנויות וברשתות השיווק שמובילה החברה. את המידע, הטיפים והמתכונים, סיפקו אנשי החברה בארץ ואנשי המקצוע המובילים עבור כל מותג מהעולם.

www.akkerman.co.il


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה