דלתא איירליינס: תפוסה ממוצעת של יותר מ- 80% בטיסה הישירה ת"א-ניו יורק

דלתא איירליינס ציינה השבוע 100 ימים להפעלת הטיסה הישירה היומית בין תל אביב לנמל התעופה הבינלאומי ע"ש קנדי בניו יורק. דלתא הנה חברת התעופה האמריקאית היחידה המציעה טיסות ישירות מישראל לשני יעדים בארה"ב, כאשר היעד השני הוא טיסה יומית ישירה לאטלנטה.

התפוסה בטיסה עומדת מאז הפעלתה על בין 80 ל- 90 אחוזים, והקו לניו יורק פופולרי גם לאנשי העסקים וגם לטסים לחופשה, אשר יכולים ליהנות מהיצע גדול של טיסות המשך נוחות ליותר מ- 45 יעדים בארה"ב, אמריקה הלטינית והאיים הקריביים.
היעדים הפופולריים ביותר עבור הנוסעים הישראלים הנם ניו יורק, לוס אנג'לס, סאן פרנסיסקו, פניקס, בוסטון, אורלנדו, ומקסיקו סיטי.

השירות הישיר של דלתא בין ת"א לניו יורק (JFK) מופעל במטוס 767-300ER עם 215 מושבים בתצורת 2 קבינות, הכולל 34 מושבים במחלקת העסקים עטורת הפרסים של דלתא. נוסעים הטסים במחלקת העסקים נהנים ממושבי עור נוחים ומרווח של 152 ס"מ בין שורה לשורה, מזון משובח ממטבחה היצירתי של השפית מישל ברנסטיין ומגוון יינות שנבחרו בקפידה על ידי המסטר סומליה אנדראה רובינסון. מערכת בידור אישית מותקנת במושב הנוסע אשר יכול ליהנות מבחירה אישית של 20 סרטים שרק לאחרונה יצאו לאקרנים, ממגוון של סרטי וידאו, מוסיקה מכל הסוגים ו-12 משחקי וידאו. נוסעי מחלקת התיירים נהנים ממערכת מושבי עור חדשה, תיק אביזרים לנוחיות הנוסע ומגוון גדול של מזון ומשקאות. דלתא מציעה בין היתר לנוסעים ארוחת גלאט-כושר בטיסות מ- ולישראל.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה