הפוגה מוסיקלית במדרשת בן גוריון בשדה בוקר

מטיילים בנגב או מדרימים לאילת?
הפוגה מוסיקלית במדרשת בן גוריון בשדה בוקר

תושבי הנגב וחובבי מוסיקה מכל הארץ, המעוניינים בחוויה מוסיקלית מרגשת, מוזמנים במהלך חודש אוגוסט למדרשת בן גוריון בשדה בוקר להנות משעות של עונג מוסיקלי ללא תשלום

חוויה מוסיקלית איכותית בדמות כיתות אמן בינלאומיות לפסנתר
יתקיימו ב- 3 – 22 באוגוסט 2008 במדרשת בן גוריון בשדה בוקר.
בפרויקט המוביל לוקחים חלק טובי המורים לפסנתר
ותלמידים רבים מכל רחבי העולם.

בפרויקט מתקיים זו השנה ה-17, ישתתפו 75 פסנתרנים מוכשרים מכ-20 מדינות, שיגיעו במיוחד לישראל ללמוד מטובי המורים לפסנתר בעולם. הפסנתרנים ישתתפו במשך שלושה שבועות של חוויה מוסיקלית אינטנסיבית ומעשירה בכיתות אמן, אותם יעבירו 14 מורים בעלי שם עולמי.

כיתות אמן תל חי מתקיימות במתכונת של כיתות אמן אישיות, פומביות, רסיטלים וקונצרטים שיצננו את להט הקיץ באווירה הקסומה של הנגב.

השנה מצטרף לצוות המורים דמיטרי בשקירוב, אשר יעביר כיתת אמן. בשקירוב, פסנתרן ומורה דגול ששמו הולך לפניו, הופיע עם התזמורות הגדולות בעולם תחת שרביטם של טובי המנצחים.
עוד יתקיימו סדנת דואו פסנתרים, השנה בניהולו של המוסיקאי פרופ' אלכסנדר תמיר. כמו כן, ממשיכה השנה סדנה לשירת לידר עם יונתן זק ושלוש זמרות, שידריכו פסנתרנים בעבודה עם זמרים. בסיומה של הסדנה יתקיים קונצרט לידר.

אירועים מיוחדים נוספים במהלך כיתות האמן: תחרות הביצוע הטוב ביותר של יצירה ישראלית חדשה בבכורה עולמית "רגע מוסיקלי – שש עבור שישים" מאת חיים פרמונט. 10 באוגוסט 2008. התלמיד שיזכה במקום הראשון בתחרות זו יבצע את היצירה בקונצרט הסיום החגיגי של כיתות האמן ב- 21 באוגוסט 2008 במוזיאון תל אביב לאמנות;
קונצרט בו ייקחו חלק חיילים מוסיקאים מצטיינים, המשתתפים בכיתות האמן בתמיכת האגודה למען החייל, יום רביעי 13באוגוסט 2008 במדרשה;
קונצרט לזכרה של פנינה זלצמן ז"ל שיתקיים ב- 16 באוגוסט 2008 במדרשה;
תחרות קונצ'רטו לפסנתר בשני שלבים, 15-16 באוגוסט 2008.

הזוכים בשלושת פרסי התחרות יופיעו עם התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון בקונצרט חגיגי ב- 9 בנובמבר 2008, בהיכל התרבות ראשון לציון.

תל חי כיתות אמן לפסנתר, מדרשת בן גוריון, שדה בוקר, 3-22 באוגוסט 2008
לתוכנית הפעילות והקונצרטים המלאה:

09-9588468
www.masterclasses.org.ilהיו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה