חדש בדיזנהאוז: דירות להשכרה במנהטן לתקופות קצרות וארוכות

חברת דיזנהאוז מציעה ללקוחותיה הנוסעים לניו יורק, לינה בדירות מרוהטות ומאובזרות באזור ה- SOHO האופנתי במנהטן, במחירי מבצע לרגל תחילת הפעילות.

את הדירות ניתן לשכור על בסיס שהיה יומי וגם לתקופות ארוכות. המחירים נעים בין 189 דולר ללילה לדירת סטודיו, עד 309 דולר ללילה לדירת LOFT הכוללת 3 חדרי שינה ומתאימה למקסימום 6 אורחים.

החברה מציעה מחירים מיוחדים לדירות אלה גם לנוסעים לתקופות ארוכות, ולחברות עסקיות השולחות עובדים על בסיס קבוע לניו יורק ויכולות להוזיל עלויות בצורה משמעותית בשכירת דירה על בסיס חודשי.

הדירות, הממוקמות באזור הסוהו וסביבתו, מאובזרות במכשירי חשמל וכוללות אינטרנט אלחוטי, טלוויזיה בכבלים ובאביזרים אחרים שיבטיחו אווירה נעימה ברמה של בית מלון. כמו כן, צוות המקום יענה לכל בקשה או בעיה שעלולה לעלות במהלך השהייה בדירה.

הסוהו היא שכונה במנהטן  הנחשבת לאחד האזורים האופנתיים, היוקרתיים והתוססים ביותר בניו יורק. שם השכונה לקוח מראשי התיבות של הביטוי South of Houston, והוא שופע בגלריות לאומנות, חנויות מעצבים, מסעדות ומקומות בילוי. השכרת דירה בניו יורק במקום בבית מלון מתאימה לכל מי שרוצה להשתלב באווירה הניו יורקרית ולא להרגיש תייר.

מחירים לדוגמא: 
דירות סטודיו במרכז ה- SOHO (שש דירות )
דירה למקסימום 2 אורחים – 189 $ לדירה ללילה, 5,333 $ לדירה לחודש
דירה למקסימום 4 אורחים (מיטה זוגית + ספה ) – 215 $ לדירה ללילה, 5,333 $ לדירה לחודש

דירות LOFT ב- OFF SOHO (שש עשרה דירות)
דירה למקסימום 6 אורחים  (3 חדרי שינה בכל דירה) – 309 $ לדירה ללילה
(מינימום 5 לילות), 6,000 $ לדירה לחודש


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה