חדש מברימאג: המיקסר המבשל של KENWOOD

המיקסר המבשל מתאים במיוחד למאכלים הדורשים הקצפה או בישול על סיר אדים בחום נמוך וקבוע כדוגמת קרמים, רטבים מיוחדים, רוטבי שוקולד וגנאש, טימפרור שוקולד, מרנג שוויצרי, ריבות ומחיות

חברת ברימאג המתמחה ביבוא, שיווק והפצה של מותגי חשמל בינלאומיים לבית ולמטבח, מציגה בישראל את המיקסר המבשל של מותג קנווד, הנחשב לדור החדש במטבח הביתי, ומאפשר להכין איתו ארוחה שלמה במהירות ובקלות. במיקסר יש גוף חימום שמבשל את המזון ישירות בקערת המיקסר, ומתאים למגוון רחב של תבשילים ומאפים, כששיטת החימום באינדוקציה מבטיחה חימום מהיר, דייקני וחסכוני בטווח חימום של 140-20 מעלות צלזיוס. המיקסר המבשל מגיע עם קערת ערבול בנפח 6.7 ליטר וידיות. עוצמת הערבול בו הינה 1,500 וואט ועוצמת החימום 1,100 וואט.  טיימר ל-3 שעות מאפשר לתכנת זמן בישול עתידי, וצג דיגיטלי מראה את טמפרטורת הבישול.

המיקסר המבשל מתאים במיוחד למאכלים הדורשים הקצפה או בישול על סיר אדים בחום נמוך וקבוע, כדוגמת קרמים, רטבים מיוחדים, רוטבי שוקולד וגנאש, טימפרור שוקולד, מרנג שוויצרי, ריבות ומחיות. למיקסר יש מספר זרועות בחישה המספקות מגוון אפשרויות עבודה, החל מערבוב רציף עד עבודה ב"פולסים" במרווחי זמן משתנים. ניתן להתאים את הזרועות לערבוב ידני, ולדמות ערבוב ידני שנהוג במנות שונות. המיקסר מגיע עם מגוון אביזרים נלווים המקלים על עבודת הבישול וההכנה, כדוגמת רשת לאידוי, מכסה שקוף לקערה למניעת התזה עם פתח להוספת חומרים, ומגוון אביזרים לערבול, בחישה והקצפה.

המחיר 4,990 ₪. אחריות לשנה + 9 שנים על המנוע. להשיג ברשתות החשמל המובחרות, בחנויות המורשות ובאתר ברימאג אונליין

 

 


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה