חדש מחוות תבלין: חיזוק למערכת החיסונית ופתרון טבעי לטיפול בהפרעות קשב וריכוז

"תבלין" הינה רשת חוות תבלינים (יער אשתאול וגבעת ברנר) שהוקמה לפני ארבע שנים על ידי ארז ויעל קוריאל, ומציעה תערובות ומוצרי בישול נלווים, צמחי מרפא, חליטות ומוצרי קוסמטיקה וטיפוח על טהרת הטבע והצומח.

חיסונית – חליטת חיזוק למערכת החיסונית
בחוות תבלין טוענים כי הפיתרון הטבעי להתמודדות עם שפעת החזירים הוא מערכת חיסונית חזקה.
יעל רותם קוריאל, מי שביחד עם בן זוגה ארז קוריאל הקימה ומנהלת את חוות "תבלין", מציעה חליטת חיזוק המערכת החיסונית המבוססת על צמח האכינצאה (קיפודנית).
הצמח ידוע בסגולותיו האנטי ויראליות, נגד פטריות וחיידקים, ומסתייעים בו אף למניעת מחלות קשות. לטיפול מקדים בשפעת, זיהומים בדרכי השתן ,ולחיזוק כללי של המערכת החיסונית.
אופן השימוש:
לשים כפית 1 ולהוסיף מים רותחים ולשתות, אפשר להשתמש במים הרתוחים גם לחיטוי פצעים וזירוז הריפוי. בנוסף, גרגור החליטה טוב נגד כאבי גרון.
המחיר: 35 ₪ ל-100 גרם.

חליטת קשב – פתרון טבעי לטיפול בהפרעות קשב וריכוז
היום אומרים כי בין 7-15% מהילדים הלומדים בבתי ספר סובלים מבעיה כלשהי הקשורה לירידה בריכוז, בקשב או ביכולת למידה. הבעיה מאובחנת ברוב המקרים כאשר הילד הופך לתלמיד בית ספר, אך המספרים אינם מדויקים, משום שמספר גדול של ילדים אינם מאובחנים כיאות.
הוריהם של אותם ילדים הסובלים מהבעיה שומעים לעיתים תכופות מרופא המשפחה, המורה או היועצת כי על ילדיהם להתחיל ליטול ריטלין. מדובר בסם המוגדר כמסוכן וניתן באישור רופא נוירולוג או פסיכיאטר בלבד. 
במקום לעסוק בוויכוח בעד ונגד התרופה, חוות 'תבלין' מציעה פיתרון טבעי, שנראה כי אם הוא עובד – הוא עדיף על החומרים הכימיים שבתרופה.

יעל רותם קוריאל מ"תבלין" אומרת כי חליטת קשב עוזרת לילדים ומבוגרים כאחד הסובלים מבעיות קשב וריכוז. זהו פיתרון טבעי, ללא צורך במרשם או דאגה מפני תופעות לוואי. החליטה מבוססת על צמחי מרפא לואיזה, מליסה, קמומיל ועוד, וניתן לשתות אותה כחליטה חמה או קרה.
המחיר: 35 ₪ ל-100 גרם.

החווה הממוקמת בלב יער אשתאול, מתפרסת על שטח של 400 מ"ר הכולל אולם מכירה בו מוצע מגוון תבלינים גדול, ומסעדה חלבית המציעה גם דגים והמתאימה לאירוח של כ-150 איש.
החווה השנייה ממוקמת בתוך משתלת גבעת ברנר ומציעה חווית קניות ייחודית. 
עוד ברשת: מסעדת הפעמון – מסעדת בשרים ותבשילי קדירה הממוקמת בעמק האלה ומתאימה לאירוח של כ- 250 איש.
תבלין. יער אשתאול בסמוך לצומת שער הגיא, 02-9924995. א'-שבת 09:00-23:00
תבלין. גבעת ברנר (בתוך משתלות גבעת ברנר), 08-9450777. א'-שבת 09:00-18:00


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה