חוויה גלילית ביקב דלתון: סיורי כרמים, אוכל ויין טוב ונוף עוצר נשימה

יקב דלתון פותח את שעריו כמוקד תיירותי לטיולים, ביקורים וארוחות באווירה גלילית נעימה עם מזג אוויר נעים מאוד בעונה זו של השנה.
כרמי היקב, בהם ניתן לערוך סיור וללמוד על גידול ענבי היין בבית הגידול הנחשב לאיכותי ביותר בישראל – אזור כרם בן זימרה, ממוקמים על אדמת הגליל הפורייה, בנוף הטובל בירק ובאוויר הצלול של הגליל העליון. איזור מרום הגליל עשיר באתרים היסטוריים וקברי צדיקים ומשקיף על עמק החולה ופסגת החרמון.
מסלולי הטיול באזור אטרקטיביים במיוחד בעונה זו, עם בוא הסתיו.

ניתן לשלב את הביקור ביקב עם טיולים גליליים, וכן העמקת הידע על יקב דלתו ן- מהיקבים האיכותיים בישראל אשר החל לפעול ב-95' כיקב בוטיק משפחתי, צמח לייצור של כמיליון בקבוקים מדי שנה, ועומד להרחיב את היקף ייצורו בקרוב;
וכמובן לערוך סיורים ולטעום מיינות היקב.

מרכז המבקרים של היקב מציע  ארוחות בשריות וחלביות במזנוני בוקר וצהרים, בחדר אירוח מרווח שלצידו כר דשא רחב, חנות עם יינות היקב בה מוצגים ונמכרים כל יינות דלתון, וכן אביזרי יין , גבינות איכות גליליות מעזים וכבשים, קוסמטיקה טבעונית, שמני זית איכותיים מאזור הגליל, ועוד
.
ביקב מתקיימים סיורים לקבוצות ולבודדים הכוללים הסבר על היקב, אופן פעולתו ותהליכי הייצור, תוך סיור במתקני היקב ולאורך קו הייצור – חוות המיכלים, חדר החביות וחדר הביקבוק.

שעות פעילות היקב: א'-ה' , 10:00-17:00, יום שישי 10:00-14:00. סגור בשבת.
מחיר ביקור, סיור וטעימות ביקב – 12 ₪ למבוגר

להזמנות: טל. 04-6987683 שלוחה 3.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה