חניכי קייטנות עמותת עמיח"י התארחו ליום פעילויות בסניף ארומה הוד השרון

חניכי קייטנות עמותת עמיח"י, המספקת שירותים מגוונים לילדים ולמבוגרים בעלי נכויות התפתחותיות, התארחו בסניף "ארומה" שבהוד השרון ליום פעילויות ספורטיבי.

הפעילות, שנעשתה במסגרת הקייטנות שהעמותה הפעילה בחודש אוגוסט, התקיימה בפארק "ארבע עונות" שבהוד השרון וכללה הפעלות מים, תחרויות ספורט ומשחקי חברה.
עובדי "ארומה" והחניכים התחלקו לקבוצות והתחרו ביניהם בתחרויות שונות, כגון: תחרות בועות סבון, תחרות בלוני מים, ריצה למרחקים עם דליי מים ועוד.
כמו כן, נהנו החניכים מארוחת צהריים שכללה כריכים, שתייה קרה וקינוח על-פי בחירה.

קרן שושן, מנכ"ל עמותת עמיח"י, אומרת: "המפגש בין חניכי עמותת עמיח"י לעובדי סניף "ארומה" בהוד השרון משקף את העשייה הקהילתית של "ארומה ישראל", המבקשת לקרב דרך קבע בין סניפיה לבין העמותה, על- ידי שיתופי פעולה אותם היא יוזמת. אנו מברכים על הרצון והיכולת של עובדי "ארומה" לחלוק פעילות משותפת עם חניכי עמותת עמיח"י ".

עמותת עמיח"י מספקת מגוון שירותים לילדים, לנוער ולמבוגרים עם נכויות התפתחותיות באזור השרון, מתוך אמונה שלכל אדם הזכות להיות חבר מלא ושווה זכויות בקהילה.
העמותה מאמינה שלהתנדבות מקום מרכזי בחוסנה של החברה והקהילה, ומקום מרכזי בשיפור איכות חייו של הפרט. כמו כן, מאמינה כי לכל אדם ישנה היכולת לחלוק מכוחותיו ויכולותיו ובכך לתרום לסביבתו.
המתנדבים של עמותת עמיח"י מהווים חלק אינטגראלי ממערך אספקת השירותים של העמותה. בזכותם יכולה העמותה להעשיר ולגוון את הפעילויות הניתנות לילדים, לנוער ולמבוגרים עם נכויות התפתחותיות. אפשרויות ההתנדבות בעמותה מגוונות, ופותחות צוהר בפני המתנדב למורכבות עולמם של אנשים עם מוגבלויות.

עמותת עמיח"י הינה מלכ"ר הפועל מזה כ- 15 שנים בהוד השרון וסביבתה.
לעמותה אישור מוסד ציבורי והיא עובדת בשיתוף עם רשויות מקומיות, משרד הרווחה, ביטוח לאומי, קרנות שונות, ארגוני מתנדבים ועמותות אחרות.
העמותה דוגלת בעקרון השילוב של האדם עם נכות התפתחותית בתוך החברה, מתוך אמונה כי לכל אדם הזכות לחיות בכבוד ולהיות חבר מלא ושווה זכויות בקהילה.
מטרת העמותה לקדם את עקרון השילוב והנורמליזציה, תוך כדי קיום חיים של כבוד והגשמה עצמית, קבלה בחברה והשתייכות לקהילה הרחבה כחבר מלא ושווי זכויות בכל תחומי החיים, ללא תלות במוגבלויותיו, הזדמנות למימוש עצמאות בחיי היום יום, קיום אורח חיים הזהה ככל האפשר לזה של כלל האוכלוסייה והשתלבות במסגרות שונות המשרתות את הקהילה.
בתקופה האחרונה נמצאת העמותה בשלבים של הוספת פעילויות לסל השירותים, גידול בהיקף המשתתפים במסגרות השונות והרחבת הפריסה הגיאוגרפית.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה