טיסות בריטיש איירווייס מתל-אביב ללונדון עוברות לטרמינל 5 שבהית'רו

בריטיש איירווייס ישראל נערכה לקראת מעבר טיסותיה לטרמינל 5 החל מ- 17 בספטמבר 2008. זאת כחלק מהשלב השלישי של מעבר טיסות בריטיש איירווייס לטרמינל הבית החדש שלה בנמל התעופה הית'רו. בשני השלבים הראשונים, מאז פתיחת הטרמינל ב-27 במרץ 2008, עברו כל הטיסות בקווים בבריטניה ובאירופה ו-25% מהקווים ארוכי הטווח לפעול בטרמינל 5. מחר יעברו עוד 50% מהקווים ארוכי הטווח.

בשלב הרביעי והאחרון, ב-22 באוקטובר, יעברו 25% היעדים ארוכי הטווח האחרונים לפעול בטרמינל 5. עם תום כל ארבעת שלבי המעבר בסוף אוקטובר, יפעלו בטרמינל החדש 510 טיסות מידי יום (150 טיסות ארוכות טווח ו-360 טיסות קצרות טווח), המהוות 90% מכלל טיסות החברה בהית'רו. 10% מהטיסות הנותרות, המבוצעות באמצעות הסכמי כרטוס משותף עם חברות התעופה של ברית oneworld יעברו לטרמינל 3.

טרמינל 5, המשרת את חברת התעופה בריטיש איירווייס בנמל התעופה הית'רו, פועל כיום כסדרו, ונוסעים רבים מביעים את שביעות רצונם מחוויית המעבר בטרמינל החדש. מאז פתיחתו ועד היום עברו בטרמינל למעלה מ-7 מיליון נוסעים.

הנוסעים יכולים ליהנות מסביבה מוארת, מאווררת ומודרנית, ומנוף מרהיב של האזור, הכולל את טירת ווינדזור ואצטדיון הכדורגל וומבלי. חובבי המטוסים נהנים מפנוראמה מרשימה של מסלולי ההמראה והמטוסים. מתחם הטרמינל, ששטחו כשל הייד פארק הלונדוני, כולל שלושה בניינים – בניין ראשי ושתי שלוחות (אחת מהן תיפתח בשנת 2010), כאשר ביניהם מחברת רכבת תת קרקעית שמסיעה את הנוסעים במשך 45 שניות ופועלת כל דקה וחצי.

 

פרטים נוספים אודות טרמינל 5 והטיסות הפועלות בו נמצאים באתר האינטרנט של בריטיש איירווייס www.ba.com.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה