לראשונה בישראל: סמינר וויסקי מקצועי כחלק מפסטיבל סקוטלנד במלון הסקוטי טבריה

לראשונה בישראל יתקיים סמינר וויסקי מקיף ומקצועי במלון הסקוטי בטבריה, כחלק מאירועי פסטיבל סקוטלנד שיתקיים במשך חמישה ימים – 15-19 במאי.
סמינר הוויסקי יתקיים
ב-16 במאי, בשיתוף עמותת הוויסקי הישראלית וחברת ibbl (U.D.V), ובנוי משתי הרצאות וסדנאות אשר ביניהן יוכלו המשתתפים ליהנות מארוחת צהריים גורמה של המלון.

תוכנית הסמינר:
מסע בסקוטלנד – עולם המאלטים הסקוטיים, עולם מורכב בעל מגוון עצום של טעמים וריחות.

מגוון זה הוא ללא ספק אחת הסיבות העיקריות שהפכו את המאלט לאחד המשקאות האלכוהוליים המוערכים בעולם. מסע ברחבי סקוטלנד, בין האזורים השונים בהם מיוצרים המאלטים, הוא מסע מרתק בין נופים מדהימים, ריחות וטעמים כמעט אין סופיים. נופים מדהימים אלו של ארץ הוויסקי משקפים בצורה הטובה ביותר את עולם המאלטים – עולם מסעיר, מורכב ועוצר נשימה, יעבור דרך שש מזקקות מאלט. זו הזדמנות נדירה לטעום שישה מאלטים קלאסיים בעלי אופי שונה זה מזה המייצגים את כל האזורים השונים בהם מיוצר וויסקי בסקוטלנד, תוך הבנה מהם ההבדלים בין כל אותם אזורים, ממה נובעים אותם הבדלים ומה מאפיין כל אזור ואזור.

הרצאה וסדנה – החוש השישי
חושי הטעם והריח הינם חושים מורכבים ביותר בהם הנסתר על הגלוי. בסדנה זו יבדקו החושים לעומקם.
האם רובנו ירגישו בהבדל שבין וויסקי בן 12 שנה מחברה מסוימת לוויסקי מאותה חברה בן 18 שנה? ואם כן, מהם אותם הבדלים וממה הם נובעים?
בסדנא זו ננסה לחקור ולהבין לעומק את חוש הטעם והריח שלנו, וזאת בשילוב עם טעימה מודרכת של מספר סוגי וויסקי. בטעימות יזוהו ויבודדו טעמים וריחות רבים המסתתרים במשקה. כמו כן יתקיים עיסוק בנושא עיצוב וסוג הכוסות, והשפעתן על חווית הטעימה.

עם סיום הסמינר מוזמנים המשתתפים להישאר במלון וליהנות מהפעילויות השונות שהמלון מקיים לרגל פסטיבל סקוטלנד.

מחיר השתתפות בסמינר: 100 ₪ לאדם. רצוי להירשם מראש


לפרטים והרשמה:
המלון הסקוטי בטבריה
טל. 04-6710710
www.scotshotels.co.il


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה