לרגל חג השבועות: שת"פ של טרה עם אתר מפה לקידום מסלולי משפחה נבחרים על גבי קרטוניות החלב 1 ליטר

מחלבות טרה יוצאת לרגל חג השבועות בשיתוף פעולה עם אתר מפה, ומציעה שמונה מסלולים נבחרים לטיול בחיק הטבע עם המשפחה. המסלולים יפורסמו על גבי קרטוניות החלב ובאתר האינטרנט של טרה.

המסלולים נבחרו ע"י טרה ואתר "מפה" והותאמו לקהל היעד –משפחות עם ילדים צעירים. המסלולים פרוסים באזורים שונים ברחבי הארץ (צפון, מרכז, דרום) ומתאימים לעונה – טיולים מרעננים לימי הקיץ החמים.

המסלולים:
1. עין בוקק – מאחורי מלונות עין בוקק שבדרום ים המלח, בלב הצהוב והחום העוטף את הכל, שוכן גן עדן מדברי קטן. המסלול בחלקו התחתון של נחל בוקק עובר בין עצי אשל ירוקים וענפי קנה, מים זורמים ובריכות מלאות, מפלים, מדרגות וסכרים.
2. נחל הקיבוצים – כשני קילומטרים מבית שאן זורם נחל הקיבוצים הקסום. מימיו, החמימים כל השנה, נובעים מתחת להרי הגלבוע שממעל וזורמים לעמק בית שאן. המסלול – כולו בריכות ומים – עובר בקטע נחל הזורם כאן בחופשיות ויוצר מעין ג'ונגל ירוק, קטן וטרופי
3. נחל שיח – מאחורי מבנה תמים אחד ברחוב לוטוס, חיפה, מסתתר לו שביל העובר בתוך ערוץ נחל ירוק ונהדר. מהר מאוד מתנתק השביל מהמולת העיר ויורד, דרך חורש צפוף ומרשים, לעבר מעיינות שופעים, שרידים ארכיאולוגיים מהמאה ה-13, טרסות חקלאיות נטושות, מערות ובוסתן מתקופת המנדט.
4. חוף השרון – יש בארץ חופים סלעיים, יש חופים חוליים ויש גם חופים נעלמים. חוף געש-שפיים הוא מן החופים הנעלמים האלה, לפחות משלוש סיבות: הוא נחבא מן העין, ורק אם תיגשו ממש אל שפת המצוק תוכלו לראותו; הוא הולך ונעלם תחת שיני הפיתוח; מצוקיו מתמוטטים, והולכים ונעלמים. בשיא הקיץ פורחים צמחי חוף הים במלוא יופיים. עם היעלמות החופים הולכים גם אלה ונעלמים, וכדאי לראותם לפני שיהיה מאוחר מדי.
5. עין דבשה – בשוליה הדרומיים של רמת הגולן נובעים כמה מעיינות, הצובעים את המדרון הצהוב-שחור של הרמה ברצועות ירוקות. המסלול הקצר והקסום של עין דבשה – אחד המעיינות הפחות מוכרים והיותר נעימים – מתנהל באיטיות מענגת בתוך המים, בצל עצי תאנה, בינות לשיחי פטל שופעי פרי ומבוך של צמחי קנה. ובאמצע הדרך בונוס – טחנת קמח נטושה ושמורה היטב.
6. נחל גילבון – מפלים גבוהים הנופלים בעוצמה לבריכות עמוקות ורחבות, קניון בזלת גדול, ו"נחש" ירוק של צמחייה שמושך אליו שפע של בעלי חיים. כמו ברבים מהנחלים הקניוניים שבגולן, העלייה המרשימה של נחל גילבון היא תלולה, אך קצרה מאוד, והבריכות כאן מלאות בכל עונות השנה. רמת הגולן במיטבה.
7. דרך הפסלים יער צרעה – המשתרע על פסגותיו הגבוהות של רכס צרעה, משלב בחן רב צמחייה טבעית ונטועה, אתרים ארכיאולוגיים, פסלים סביבתיים ותצפיות לנופים המרהיבים של מישור החוף, שפלת יהודה והרי יהודה. נוסעים בדרכי רכב נוחות החוצות את היער מצפון לדרום, ויוצאים לשני מסלולי הליכה קצרים – אחד מהם בעיר הולדתו של שמשון הגיבור
8. נחל דוד (עין גדי) – נחל דוד הוא כל מה שאפשר לבקש מנווה מדבר, ויותר: מים קרירים וצלולים הזורמים בכל ימות השנה, מצוקים תלולים שצילם ארוך ונעים, ושפע של צמחייה הצובעת את המדבר בירוק אופטימי. גם בעלי החיים הרבים שכאן ידידותיים, וינהגו בכם בחופשיות וללא מורא

כל פרטי המסלול נמצאים על גבי קרטוני החלב של טרה, 1 ליטר 3% שומן, את קרטוניות החלב ניתן לרכוש בנקודות המכירה.
על מנת לקבל חבילת תוכן מושלמת יותר, מוצע להיכנס לאתר טרה: www.tara.co.il שבאמצעותו ניתן לגלוש לאטרקציות נוספות באזורי המסלולים הנ"ל באתר "מפה".


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה