מופעי המוזיקה של שישי אחה"צ במבצר הצלבני אפולוניה חוזרים לעונה נוספת

בעקבות הצלחת המופעים בחמש העונות האחרונות, מפיקה רשות הטבע והגנים בגן הלאומי אפולוניה זו השנה השישית סדרת מופעי מוזיקה מגוונים מהעולם, שמחברת בין מורשת, תרבות וטבע. השנה, המופעים מגוונים מתמיד וניתן למצוא סגנונות שונים, ביניהם, אירי, יווני, בלקני, לטיני-קובני, אמריקאי, רוסי, צרפתי.
מוצע לשלב צפייה במופע עם טיול במרחבי הגן.
המופעים יתקיימו מחודש מאי עד ספטמבר 2009.בימי שישי אחה"צ, מהשעה 17:30 עד השקיעה.

הגן הלאומי מציע היסטוריה של אלפי שנים החל מהפיניקים, דרך הרומים, הביזנטים הצלבנים ועד ימינו. בגן הלאומי נחשפו שרידי מבצר צלבני שעבר שימור ובו מתקיימים המופעים.
המבצר משקיף אל הים התיכון מגובה של עשרות מטרים, ומשלב את השקיעות המרהיבות עם מופעים מוזיקליים מגוונים. 

המופעים בחודש מאי 2009:
1/5/09 – "קטיפה שחורה"- מוסיקה אירית
ההרכב הוא שם נרדף למוסיקה אירית משובחת, כבר 26 שנים. במשך השנים בנתה הלהקה לעצמה שם ומוניטין מצוינים, בין השאר הודות להופעות שקיימה עם מוסיקאים אירים ידועים, במסגרת פסטיבל ישראל ובפסטיבלים נוספים בישראל ובאירלנד. הלהקה מנגנת במגוון עשיר של כלי נגינה, וההופעה כוללת מוסיקה אירית יחד עם מוסיקה מאזורים קלטיים אחרים, כמו ברטאן וגליסיה, וכן מוסיקה מקורית עם השפעות בלקניות ואחרות.

8/5/09 – "בוסה טריו"- מוסיקה ברזילאית
להקת בוסה טריו מציעה רפרטואר מגוון ורחב של מוסיקה לטינית ברזילאית, החל מהלהיטים הגדולים של מתי כספי ועד לבוסה נובה, כגון טום ג'ובים וג'ואן גילברטו, ג'אז וסמבה. הלהקה מציעה אווירה נעימה בשילוב מוסיקה ואנרגיה, כמו שרק להקה ברזילאית אותנטית יכולה לבצע. הלהקה הוקמה ע"י ג'יבה פרלמן- שירה וגיטרה, ג'וארס דוס סנטוס- שירה, תופים וכלי הקשה ומרסלו זובר- שירה, חליל צד וסקסופון.

 15/5/09- חגיגת אהבה רוסית – יבגניה אוקסנגנדלר (גני לדור) בליווי שלישיית "העגורים"
שירים רוסיים מוכרים, נבחרים ואהובים, אשר ליוו ומלווים את החברה הישראלית מימי העלייה הראשונה ועד לימים אלה. חגיגה סוחפת וקצבית של שירי תנועות הנוער, שכל אחד מכיר אותם. השירה מלווה בסיפורים שמאחורי שירים, כמו "תכול המטפחת", "אט זורם הנחל", "בדומיה", "היו ימים, חבר", "רינה" ועוד.

22/5/09 – "קלטיק פיוז'ן" – מוסיקה אירית
להקה ותיקה המבצעת מוזיקה אירית אינסטרומנטלית מסורתית, עכשווית, עם שירים איריים מוכרים. מעיין כרמלי- כינור, עופר גרומן- חליל אירי, חליליות ובוראן, תוף אירי, לילך שיר- שירה וגיטרה, שי טוחנר- גיטרה ומפוחית.

29/5/09- טברנה יוונית עם אליקי
המופע של אליקי בליווי נגנים מובילים מיוון, עם הקלאסיקות והשירים המוכרים בארץ הוא מופע מרתק, קיצבי וסוחף. בשנים האחרונות כובשת אליקי במות ותוכניות טלוויזיה, וסוללת את דרכה דרך היכלי ענק באתונה ולוטראקי לקריירה של זמרת בינלאומית.

גן לאומי אפולוניה ממוקם צפונית להרצליה, סמוך לשכונת נוף ים. המופעים מסתיימים בשקיעה.
מחיר כרטיס לכל מופע 60 ₪. למנוי מטמו"ן של רשות הטבע והגנים 50 ₪.
הזמנת כרטיסים – 3639* או טל. 09-9550929.
www.parks.org.il .


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה