רשת המזון הבריטית Korea Foods הטמיעה פתרון קמעונאי של יופיטק הישראלית

Korea Foods היא רשת מזון קמעונאית וסיטונאית, והיבואנית המובילה של אוכל אסיאתי בבריטניה, עם מזון ומוצרים קוריאנים, יפנים, סינים ותאילנדים

בצלאל מרדכי, מנכ"ל יופיטק, בסופרמרקט של Korea Foods בלונדון
בצלאל מרדכי, מנכ"ל יופיטק, בסופרמרקט של Korea Foods בלונדון

חברת יופיטק הישראלית נבחרה על ידי רשת המזון הבריטית Korea Foods לבצע פרויקט למחשוב כל מערך הקמעונאות של הרשת, כולל קו הקופות, לוגיסטיקה, תמחור, מועדון לקוחות ומבצעים. Korea Foods היא רשת מזון קמעונאית וסיטונאית, אשר נוסדה בשנת 1999 והפכה ליבואנית המובילה לאוכל אסיאתי בבריטניה. חנויות הרשת מציעות ללקוחותיה את המגוון הרחב ביותר של מזון ומוצרים קוריאנים, יפנים, סינים ותאילנדים.

במסגרת הפרויקט שנמשך שלושה חודשים, הוטמע פתרון כללי ייעודי בתחום הקמעונאות, הכולל את מודול Retail UPITec שפותח על ידי יופיטק תוכנה כתוסף  מובנה ייחודי למחשוב תחום הקמעונאות על גבי SAP Business One, אשר נבדק על ידי חברת SAP העולמית ואושר כ- SAP Certified.

המערכת תשרת תשעה סניפים של הרשת (בקרוב ייפתחו שני סניפים נוספים), ובנוסף את  המחלקה הסיטונאית שהינה פעילות ענפה של העסק, המחלקה הלוגיסטית, מחלקת השיווק ומחלקת הכספים.

Retail UPITec מספקת מערכת עשירה של דוחות המנתחים את הפעילות הקמעונאית של חנויות הרשת הבריטית, כולל הקופות הרושמות ומערכות השקילה של חנויות הרשת, ובכך אלה הופכות לחלק אינטגרלי של מערכת ה-ERP, ללא צורך בממשקים למערכות קופות חיצוניות.

Retail UPITec מאפשרת אופטימיזציה של תהליכי רכש וניהול מלאי, במטרה להקטין את ההוצאה הגדולה בהחזקת מלאי "מת" מצד אחד, ולמנוע מחסור במלאי זמין למכירה מהצד השני, כך שכל פעולה המתבצעת בקופה מדווחת און ליין למערכת המרכזית. זהו יתרון עצום בהשוואה למערכות הישנות, בהן יש בדרך כלל פיגור בהעברת הנתונים, וכתוצאה מכך נפגעת יכולת התגובה המידית לתרחישים שונים בפעילות העסק.

בנוסף לניהול הקופות הרושמות, כוללת מערכת Retail UPITec רשימה ארוכה של פתרונות, ביניהם מערך רחב של דוחות יעודיים לענפי הקמעונאות, שפותחו על בסיס הניסיון הרחב שיש ליופיטק בתחום, והבנת הצרכים המיוחדים שיש לרשתות הקמעונאיות.

סיימון לואיס, סמנכ"ל הכספים של Korea Foods , אומר: "הבחירה ביופיטק להקמת מערכת המחשוב החדשה שלנו, נבעה מיכולות Retail UPITec והתאמתה לרשת קמעונאית בכלל, ולתחום המזון בפרט. Korea Foods היא רשת קמעונאית המטפלת במגוון עצום של פריטים, כמות גדולה מאוד של לקוחות בסניפי הרשת, ומעל 3000 לקוחות עסקיים בתחום ההסעדה. בבדיקות שערכנו למוצרי תוכנה שונים לפני קבלת ההחלטה, הבנו שפתרון Retail UPITec, אשר הופך את מערכת ERP SAP Business One לפתרון מושלם לעולם הקמעונאות, הינו פתרון רב יכולות, פשוט לשימוש, ניתן להתאמה לצורכי הארגון – ולכן אופטימלי מבחינתנו. מעבר להתאמת המערכת, החלטת הבחירה שלנו הושפעה מהידע המקצועי והרחב של עובדי יופיטק בתחום הקמעונאות, ומהמענה המיטבי שאנו מקבלים לכל האתגרים הקיימים והעתידיים".

בצלאל מרדכי, מנכ"ל יופיטק, אומר: "הצורך של Korea Foods לנהל את כל מחלקות החברה תחת מערכת מיחשוב אחת, היווה גורם מכריע עבורם בקבלת ההחלטה לבחור ב- Retail UPITec כפתרון המיחשוב של הארגון. עושר הפתרונות וקלות ההפעלה של המערכות, יאפשרו לרשת להמשיך את הצמיחה העסקית שלה, תוך מתן שירות יעיל ואיכותי ללקוחות הרבים הפוקדים את חנויותיה. פתרון Retail UPITec על גבי SAP Business One  נותן מענה מדויק לדרישות הרשת".


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה