רשת קיסר פרימייר במבצע האקשן כלול: מזמינים חופשה משפחתית באחד ממלונות הרשת ומקבלים חבילת אטרקציות בחינם

רשת "קיסר פרימייר" יוצאת לקראת קיץ 2008 במבצע "האקשן כלול", במסגרתו כל המזמין חופשה משפחתית באחד ממלונות הרשת (עד סוכות) מקבל חבילת אטרקציות בחינם – במלון וגם מחוץ למלון.

לדוגמא: משפחות המתארחות במלון "קיסר פרימייר טבריה" יוכלו ליהנות גם משייט קייאקים בירדן (באבו קייאק), בילוי בלונה גל, פינת חי ג'ונגל כייף במושב זרע, ערב טברנה במלון ועוד.

משפחות המתארחות במלון "קיסר פרימייר ירושלים" יוכלו ליהנות בנוסף למתקני המלון גם מכניסה משפחתית חינם למוזיאון הטבע, טיול על חומות העיר העתיקה, סיור רגלי בירושלים עם מדריך צמוד, וכן לרכוש כרטיסים מוזלים לאתרים נוספים בירושלים.

משפחות המתארחות במלון "קיסר פרימייר אילת" יהנו בנוסף למתקני המלון המגוונים גם משייט משפחתי ביאכטה, פעילות ימית כגון קייקים או סירות פדלים, מופעים והפקות מדי ערב במלון, פעילויות, הצגות וסדנאות לילדים, מופעי אמנים אורחים ועוד. המלון מציע 239 חדרים, בריכה, מועדון כושר, ספא, מסעדה איטלקית, ועוד.

המבצע מאפשר לאורחים המגיעים למלון לפני שעת קבלת החדרים, להניח את המזוודות במלון ולצאת ללונה גל, לשוט בקייקים או ביאכטה, או לטייל בעיר עם מדריך צמוד, וכך להתחיל את החופשה עוד לפני שנכנסו בכלל לחדר במלון.

מחירים לדוגמא ברשת "קיסר פרימייר":
קיסר פרימייר טבריה: סוף שבוע בחודש יולי (חמישי- ראשון, 3 לילות), זוג + 2 ילדים בחדר אחד, החל מ- 2,536 ₪ על בסיס לינה וארוחת בוקר. אותה חבילה על בסיס חצי פנסיון- החל מ-3,107 ₪.
סוף שבוע בחודש אוגוסט (חמישי- ראשון, 3 לילות), זוג + 2 ילדים בחדר אחד, החל מ- 4,005 ₪ על בסיס לינה וארוחת בוקר. אותה חבילה על בסיס חצי פנסיון- החל מ-4,455 ₪.

קיסר פרימייר ירושלים: סופ"ש בחודש יולי (חמישי- ראשון, 3 לילות), זוג + 2 ילדים בחדר אחד, החל מ- 2,175 ₪ על בסיס לינה וארוחת בוקר.
אמצע שבוע בחודש יולי (ראשון- חמישי, 4 לילות), זוג + 2 ילדים בחדר אחד, החל מ- 2700 ₪ על בסיס לינה וארוחת בוקר.

קיסר פרימייר אילת: סופ"ש בחודש יולי, 3 לילות, זוג + 2 ילדים בחדר, החל מ- 2,565 ₪ על בסיס ארוחת בוקר. החל מ-3,420 ₪ לחצי פנסיון.
אמצע שבוע בחודש יולי, 4 לילות, זוג + 2 ילדים בחדר החל מ- 3,420 ₪ על בסיס ארוחת בוקר. החל מ- 4,560 ₪ לחצי פנסיון.
סופ"ש בחודש אוגוסט, 3 לילות, זוג + 2 ילדים בחדר, החל מ- 3,249 ₪ על בסיס ארוחת בוקר. החל מ-4,104 ₪ לחצי פנסיון.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה