שירות חדש בנובוטל ים המלח: "נובוטל צ'רטר ים המלח"

רשת אקור כלל מציעה לקהל התיירים המגיע לישראל חבילת נופש מיוחדת "נובוטל צ'רטר ים המלח" הכוללת הסעה לים המלח. הרשת הגיעה להסכם עם כל מפעילי הצ'רטרים לאילת, העוצרים בשדה התעופה בעובדה, על הסעה מעובדה למלון נובוטל ים המלח וחזרה על חשבונה

רשת אקור כלל מציעה לקהל התיירים המגיע לישראל חבילת נופש מיוחדת "נובוטל צ'רטר ים המלח" הכוללת הסעה לים המלח. הרשת הגיעה להסכם עם כל מפעילי הצ'רטרים לאילת, העוצרים בשדה התעופה בעובדה, על הסעה מעובדה למלון נובוטל ים המלח וחזרה על חשבונה. הרשת תפעיל הסעה מיוחדת כל שעה עגולה.

חבילת אירוח לאדם בחדר זוגי על בסיס חצי פנסיון, מינימום שבעה לילות תעלה החל מ-70 דולר.

בחודש נובמבר עתידה להתחיל עונת הצ'רטרים המסתמנת כעונה מבטיחה בעקבות הסכמים שחתם משרד התיירות עם מפעילי צ'רטר מגרמניה, הולנד, סקנדינביה, צרפת, רוסיה ואנגליה.

עודד מרקוס, סמנכ"ל השיווק של רשת אקור כלל מסר כי מדובר בתכנית ייחודית של הרשת שנועדה לעודד את התיירים להגיע לנפוש בים המלח בכך שהיא מציעה להם דרכי הגעה מהירות , נוחות וללא עלויות נוספות.

רשת המלונות הצרפתית "אקור" – הנה רשת המלונות והנופש הגדולה בעולם, בבעלותה כ-4,000 בתי מלון ברחבי העולם בכ-100 מדינות.
בישראל פועלת הרשת כחלק מכלל תיירות מקבוצת אי.די.בי, העוסקת בתחומי התיירות, הנסיעות והמלונאות.

רשת אקור ישראל מתפעלת ומנהלת כיום חמישה בתי מלון, שני מלונות במותג "נובוטל", ברמת 5 כוכבים בים המלח ובירושלים, מלון "מרקיור" טבריה, מלון סוויטות בבת ים וכן את מלון "אטאפ" שבגליל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאמרים קשורים

הרשמה לניוזלטר

הרשמה לניוזלטר