שלושה סניפים חדשים לרשת ארומה ישראל: חוצות שפיים, נס ציונה וכפר סבא

רשת ארומה ישראל ממשיכה להתרחב ופותחת שלושה סניפים חדשים, במתחם חוצות שפיים, נס ציונה – ישפרו סנטר, ובמרכז G כפר סבא.

סניף חוצות שפיים (בתמונה) משתרע על פני כ- 180 מ"ר, בנוסף לרחבת ישיבה חיצונית מעוצבת. הסניף משרת את קהל הלקוחות המגוון המגיע למתחם, כמו גם את האוכלוסיה העובדת והגרה בסביבה. תכנון הסניף הותאם לצרכים השונים של קהל הלקוחות ומציע פינות ישיבה לפגישות, "בוטים" מעוצבים, כסאות מרופדים המאפיינים את ארומה, וישיבת חוץ במרפסת דק עץ גדולה.
בסניף הותקנו תאורת לדים ומיזוג אוויר חיצוני שמטרתם לחסוך בחשמל, ובכך להפוך את הסניף לידידותי יותר לסביבה.

סניף G כפר ספר משתרע על פני 160 מ"ר, בנוסף לרחבת ישיבה חיצונית. הסניף ממוקם במרכז G החדש בכפר סבא, כך שהוא משרת את האוכלוסיה המגיעה למרכז המסחרי ובנוסף ממוקם על עורק תנועה ראשי המוביל ליציאה לכביש חוצה ישראל.
גם בסניף זה הותקנו תאורת לדים ומיזוג אוויר חיצוני.

הסניף החדש בנס ציונה ממוקם בישפרו סנטר, ומשתרע על פני 180 מ"ר בנוסף לרחבת ישיבה חיצונית מעוצבת. הסניף תוכנן כך שיקנה תחושת מרחב ופתיחות. הסניף כולל קירות אקוסטיים שנועדו למנוע הדהוד כך שהאווירה בסניף רגועה ונעימה יותר. בסניף פינות ישיבה מרווחות, "בוטים" מעוצבים והוא מוקף במרפסת דק עץ גדולה ומעוצבת המציעה ליושביה חוויה קייצית תחת השמים. הסניף משרת את באי המרכז המסחרי כמו גם את תושבי השכונות הקרובות.

בחירת האלמנטים, הגרפיקה, החומרים והצבעים בכל הסניפים נעשתה על פי המיתוג העכשווי של הרשת, תוך ניסיון להדגיש את ייחודיות המקום וצרכיו.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה