25 שנה ליקבי רמת הגולן עם בר יין בנמל תל אביב

כדי לחוות את ארץ היין, היא רמת הגולן, ולציון 25 שנה להקמת יקבי רמת הגולן, החליטו אנשי היקב להביא את ארץ היין לתל אביב, ולהקים בר יין שייקרא "בר מארץ היין" ויפעל בין התאריכים 11 עד 20 בספטמבר.

"בר מארץ היין" יוקם לאורך המזח בנמל תל אביב, ומטרתו להעניק חוויה תוך דגש על קידום תרבות היין האיכותי בישראל.
בברים המעוצבים עם אבני בזלת מקוריות מהרמה לצד כדי חרס ענקיים, יוכלו המבקרים לטעום מגוון מרתק של יינות, לשמוע וללמוד את הסיפורים שלהם ולהתרשם מעושר היצירה של היקב.

הרעיון המרכזי שעומד מאחורי הפרויקט הוא לתת לקהל לחוות את יקבי רמת הגולן דרך המאפיינים והאיכויות המלווים את היקב מיום הקמתו, דרך המראות, הריחות, הטעמים, הכרמים והחתירה הבלתי מתפשרת למצוינות, כל אלה יחד חוברים לחוויה הוליסטית אחת, המתורגמת לסיור ברמת הגולן.

מגוון מיינות היקב יימזגו לכוסות, כולל יינות נדירים ויוצאי דופן שלא היו נגישים למזיגה ומכירה בכוסות, ונפתחים במיוחד לכבוד האירוע.

בנוסף יתקיימו במתחם סדנאות יין אשר יפתחו צוהר לעולם עשיר ומרתק, ביניהן טעימות יין ורטיקליות – של טעימת יין מאותו זן לאורך שנות הבציר שלו, וטעימות יין רוחביות – בהן יטעמו יינות מובילים ביקב, סדנא על ההיסטוריה היינית של היקב, סדנת טעימות עוורות ועוד, אשר מטרתן להעמיק ולהרחיב את ההיכרות של המבקרים עם עולם היין בכלל ועם עולם היין של יקבי רמת הגולן בפרט.
היינות וחלק מהסדנאות המקצועיות יהיו בתשלום.

על הפקת הפרויקט הופקדה חברת EXP – אייל נאור המתמחה בשיווק חוויתי.

בר היין הקונספטואלי של יקבי רמת הגולן יפעל בין התאריכים 11 עד 20 בספטמבר:
יום ה' 11.9.08 בין השעות 20:00 – 23:00
יום ו' – 12:00-17:00
מוצ"ש – 20:00-23:00
ימים א'-ה' בין השעות 18:00 – 23:00היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה