STI מציגה כרטיס SIM מהפכני לנוסעים לחו"ל המוזיל עלויות טלפוניה סלולארית עד 90 אחוז

חברת STI מציעה פתרון לבעיה של העלויות הגבוהות של שיחות סלולאריות בחו"ל וקבלת שיחות מישראל למכשיר הנייד בעת שהייה בחו"ל: כרטיס SIM מהפכני לנוסעים לחו"ל הנקרא Riiing Mobileוהמשווק בישראל בלעדית על ידי STI

חברת STI מציעה פתרון לבעיה של העלויות הגבוהות של שיחות סלולאריות בחו"ל וקבלת שיחות מישראל למכשיר הנייד בעת שהייה בחו"ל: כרטיס SIM מהפכני לנוסעים לחו"ל הנקרא Riiing Mobileוהמשווק בישראל בלעדית על ידי STI.

הכרטיס הנו מסוג Pre-Paid, מתאים לכל מכשיר סלולארי לא נעול העובד בשיטת GSM. השימוש בו הנו ללא חוזה, ללא התחייבות חודשית, תוך שליטה מלאה בעלויות.

הכרטיס ניתן לשימוש בלמעלה מ- 110 ארצות, ומאפשר קבלת שיחות נכנסות בחינם ביותר מ-60 ארצות, לצד קבלת SMS בחינם בכל העולם.
מ- 62 מדינות בעולם תעריף החיוג לישראל הנו 0.49 יורו לדקה בלבד (למחיר השיחה מתווספת עלות חד פעמית של 0.25 יורו להקמת שיחה, ולחיוג למספר סלולארי יש להוסיף 0.10 יורו לדקה).

תעריפי החיוג עם כרטיס Riiing Mobile זולים במיוחד. לרשות המשתמשים עומדים שירותים נוספים הזמינים 24/7 כגון: תיבה קולית, הפניית שיחה ותמיכה. טעינת זמן אוויר נוסף יכולה להתבצע בכל עת בין אם דרך האינטרנט ובין באמצעות כרטיסי טעינה שנרכשו מראש בארץ.

תפעול כרטיס Riiing Mobile הנו פשוט ונוח. יש להקיש את המספר אליו רוצים להגיע וללחוץ על "שלח/Send". בתוך 5 עד 30 שניות מתקבל צלצול חוזר והצד השני יהיה מחובר. החיוב מתחיל רק כשהצד השני עונה.

מבנה התעריפים פשוט, נוח וברור, ללא עלויות נסתרות; מחיר אחיד בכל מדינה ממנה/אליה מתקשרים, ללא תלות בזהות המפעיל הסלולארי אליו התחבר המכשיר; חיוג מוזל מ-Riiing ל-Riiing; וחיוג מכל ארץ בא המשתמש נמצא לכל ארץ אחרת – ללא תשלום שירותי נדידת רשת.

כרטיס ה- Riiing SIM נשאר פעיל למשך תשעה חודשים מהשימוש האחרון בו. מי שנוסע פעמיים בשנה או אפילו שולח SMS אחת לכמה חודשים, מקבל מספר טלפון קבוע היכול לשרת אותו לאורך שנים רבות, ויכול להופיע בניירת ובכרטיס הביקור שלו כמספר בינלאומי.

עם כרטיס ה- Riiing Mobile של STI, ברוב המדינות אליהן נוסעים ישראלים השיחות הנכנסות הן חינם, ובמקרים אחרים הן זולות לעומת אלטרנטיבות – כך שבני המשפחה יכולים להתקשר בלי להעמיס על חשבון ההוצאות של החברה.

"כל מי שיש לו ילדים מכיר את ההתמודדות עם השימוש בטלפון הסלולארי והתשלום עבורו; וכך גם כל מי שיש לו עובדים המחזיקים בטלפון סלולארי של החברה, על חשבון המעביד. אמנם מחירי זמן אויר לשימוש בטלפון סלולארי יורדים כל הזמן, אך הדבר אינו תקף לגבי ביצוע שיחות בינלאומיות בעת נסיעות לחו"ל", אומר אודי ברשקובסקי, סמנכ"ל השיווק של STI.
"בגלל ההרגל להשתמש בטלפון סלולארי בכל מצב ובכל מקום,קשה להגביל בו את השימוש בחו"ל – אם לשיחות נכנסות ואם ליוצאות. מצד שני, הטלפון הסלולארי הוא מעין נוסע סמוי בכל הקשור לעלויות הנסיעה. עובדה מפליאה היא שלפני נסיעה לחו"ל, אנשים מתכננים לפרטי פרטים את כל ההוצאות הכרוכות בנסיעה, אך כאשר מדובר בטלפון הסלולארי, אין בקרה ושליטה, והתוצאה הנה הפתעה לרעה".

"יש לשים לב לכך שרוב התשלום עבור חשבונות סלולאריים בחו"ל הוא דווקא לאותן שיחות נכנסות, ומגיע עד כ- 70 אחוז מהעלות הכוללת. כאשר במספר כה גדול של מדינות (62 כיום) מציע כרטיס ה- Riiing Mobile קבלת השיחות בחינם, המשמעות היא חסכון כספי אדיר לאדם הפרטי או לחברה", מוסיף ברשקובסקי. "אין ספק שכרטיס ה- SIM המהפכני, Riiing Mobile, אותו מציעה בלעדית חברת STI, יוצר מהפכה אמיתית בשימוש בטלפון סלולארי בחו"ל – ובמיוחד בהוזלה דרמטית של עלויות השימוש".


שיחות נכנסות חינם
"שיחות נכנסות חינם" הוא קונספט מהפכני בכל הקשור בתקשורת סלולארית בין לאומית. כאשר נוסעים לחו"ל עם המספר הסלולארי הישראלי, תמיד משלמים עבור השיחות הנכנסות. תשלום זה, שאיננו מורגלים בו כאשר אנחנו בארץ, מנפח את החשבון הסלולארי בתקופה שאנו בחו"ל. הרי בסופו של דבר איננו יכולים להתנתק לחלוטין ממה שקורה בבית ובעבודה ואין לנו שליטה על מי משתקשר אלינו.
כאשר נוסעים לחו"ל עם כרטיס Mobile Riiing SIM, השיחות הנכנסות הן בחינם ב-62 ארצות ובכ-50 ארצות נוספות המחיר הנו נמוך מזה של המפעילות הסלולאריות הישראליות.


שיחות לטלפון סלולארי אחר בחו"ל, כאשר גם המתקשר בחו"ל
תארו לכם מצב בו נסעתם לחו"ל עם בן/בת זוג או עם חבר לעבודה ואתם רוצים להתקשר למכשיר הסלולארי שלהם.
כאשר אתם וגם בן/בת הזוג או החבר לעבודה נמצאים בחו"ל עם מכשירים סלולאריים עם מספר של מפעיל ישראלי תשלמו עבור:
א. שיחה יוצאת לישראל
ב. החבר או בן/בת הזוג יחויבו עבור שיחה נכנסת.
לעומת המצב הנ"ל, הרי שאם אתם ובן/בת הזוג נמצאים בחו"ל עם כרטיסי Riiing SIM במכשירי הטלפון שלכם, תשלמו רק על השיחה ביניכם, ללא עלות שרותי נדידת רשת.


מידע מלא ופירוט תעריפים בכל הארצות נמצא באתר: www.riiing.co.il

לפרטים נוספים:
יובל גאוני, STI
טל. 052-3327268, 09-8859410


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאמרים קשורים

הרשמה לניוזלטר