המסעדה מס' 1 בדירוג אתר מפה: כתית בתל אביב עם 9.7

אתר מפה, www.mapa.co.il – הנחשב לאתר הבילויים, הנופש והפנאי הגדול בישראל, גיבש את רשימת הצימרים, המסעדות והאטרקציות התיירותיות שזכו לדירוגים הגבוהים ביותר, והוכרזו כמומלצי מפה לשנת 2008.

המסעדה שזכתה לדירוג הגבוה ביותר מתוך 5,306 המסעדות, בתי הקפה ומקומות האכילה, היא "כתית" של השף מאיר אדוני בתל אביב, שהתבססה השנה כמסעדת השף היוקרתית והטובה ביותר בארץ (ציון 9.7). אחריה מדורגות מסעדות שף קטנות ואינטימיות שמספקות אוכל איכותי במחירים סבירים, כמו אדורה התל אביבית (9.5) של השף אבי ביטון, או רוטנברג (9.5) בנהריים של השף רן שגיא. רוטנברג, כמו אורי בורי הוותיקה בעכו (9.1) היא דוגמא למסעדה רחוקה מהמרכז שהפכה את הארוחה במהלך חופשה צפונית מברירת מחדל לשיאו של הביקור.

בוויולט של השף יוסי שטרית (8.9) במושב אודים, יש האינטימיות של מסעדה קטנה עם איכויות של כפר ושל שף מוכשר בתחילת דרכו, במרחק קצר מערי גוש דן והשרון. העניין התקשורתי הגדול ביותר השנה התרכז סביב מסעדות של שפים ידועים כמו צפרה של אבי קונפורטי (8.7) ומסעדת השף יונתן רושפלד (9.4), שמבשל במטבח שקוף לעיני האורחים אוכל בסגנון ים תיכוני המשתלב בטרנד הבריאותי. ברשימת מומלצי מפה יש מקום של כבוד למסעדות מבוססות כמו הבראסרי (9.2) והקופי בר, או מסעדות שמגישות אוכל אתני אותנטי כמו בית תאילנדי (9.2).

רשימת המסעדות המובילות בדירוג מופיעה ב: www.mapa.co.il/restaurants

הדירוג נעשה על ידי שקלול של חוות דעת של אנשי המערכת של מפה, שביקרו בכל האתרים כלקוחות סמויים, ושל מנויים שביקרו במקום וכתבו את חוות דעתם. אתר מפה מאפשר אך ורק למנויים המזוהים במערכת לדרג את המקומות בהם בילו, פעם אחת בלבד, זאת בכדי לקבל דירוג אמין ואיכותי.

לדברי בעלי האתר, כל הדירוגים וההמלצות באתר נבחנים בקפידה, ואינם מכילים פרסומת סמויה או גלויה.

1,000 הצימרים, המסעדות והאטרקציות שזכו לדירוגים הגבוהים ביותר קיבלו תעודת מומלץ מפה לשנת 2008, אותה יוכלו להציג למבקרים.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה