שפית 5 כוכבים איטלקיה תבשל ביהודה ורוזה באילניה

Anna Tizzani, הבעלים של Conca Del Sogno, מסעדת 5 כוכבים בדירוג האיטלקי, תבשל במסעדת "יהודה ורוזה", באילניה, החל מיום שני 7 בפברואר עד שבת 12 בפברואר, מדי ערב החל מ- 19.00.

מסעדת Conca Del Sogno שוכנת ב"מפרץ החלומות" בין סורנטו לפוזיטנו בדרום איטליה, ואליו ניתן להגיע רק מהים. אנה טיצאני בעלת המסעדה היא חברה קרובה של אמיר ערב, בעלי "יהודה ורוזה", והיא תגיע אלינו כדי להדגים מנות דגל מהמטבח המסורתי של דרום איטליה המוגשות גם במסעדה שלה, כמו פסטה זוקיני וחציל בגבינת פרמז'ן. המנות יוכנו על ידי אנה וצוות "יהודה ורוזה", והמטרה היא שלאחר השבוע המשותף הן ישולבו בתפריט המסעדה.

אמיר ערב אומר כי מדובר בשיתוף פעולה בין חברים. "אנה מביאה מטבח פשוט, שמח וטעים מאוד, שהכי מתחבר לטעם המקומי ולתפיסת הפשטות והתוצרת המקומית המלווים את יהודה ורוזה. החיבור בינינו יניב מנות שהן תוצר של שיתוף פעולה בין חברים, עם תשוקה עזה לחומרי גלם ואוכל טוב".

המסעדה-קצביה יהודה ורוזה ממוקמת בפתח הישוב אילניה (סג'רה), על כביש 65 דרומית לצומת גולני. אילניה נמצאת כ-20 דקות נסיעה מטבריה, עפולה ונצרת.
במסעדה שני חדרים פרטיים שיכולים להכיל עד 12 סועדים כל אחד. המקום ערוך לאירועים עד 80 איש. שעות פעילות: ימים ב'- שבת מ-12:30 בצהריים עד אחרון האורחים. המטבח נסגר בשעה 23:00. טלפון: 04-6769159.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה