80 שנה למתכון הסודי של KFC – נסו לפצח אותו

שפים מדופלמים, כימאים ואינסוף מסעדנים טוענים כבר 80 שנה שהצליחו לפצח את המתכון הסודי של KFC המכיל 11 תבלינים ועשבי תבלין. הם לא. הנה ההזדמנות לנסות

בזמן סגר הקורונה השני של 2020 ניתן להמשיך ליהנות מהעוף המטוגן של KFC במשלוחים מסניפי נצרת וירכא

לרגל יום ההולדת העגול למתכון הסודי, מזמינה KFC ישראל להשתתף בפעילות אותה יוביל דניאל עמית המוכר לרבים מהתחום הקולינרי ברשתות החברתיות. חובבי העוף המטוגן יוזמנו להכין את הגרסה שלהם למתכון הוותיק. על הגולשים לצלם את המנה, ומתוך המנות שישלחו ויעפילו לגמר, יבחרו 3 משתתפים אליהם יגיעו נציגי KFC (בהתאם להנחיות משרד הבריאות), שיטעמו את המנות, ינקדו ויבחרו את הזוכה.

המנה אשר תקלע בצורה הטובה ביותר לקריטריונים של טעם, נראות מגרה, מקוריות וצלחות, תזכה את מי שהכין אותה בלילה בסוויטה זוגית עם בריכה במלון בוטיק נחשולים, וארוחת VIP בסניף KFC בדליית אל כרמל. מקומות 2 ו-3 יזכו בארוחה משפחתית באחד מסניפי הרשת.  המבצע יערך בין התאריכים 11.10-5.11.2020.

KFC היא רשת מסעדות עוף בינלאומית שסיפורה התחיל עם טבח אחד, קולונל הרלנד סנדרס, אשר יצר את מתכון ה- finger likin’ goodלפני 80  שנה, וחרט אותו על גב דלת המטבח שלו. כיום הרשת עדיין עובדת לפי אותה נוסחה בה טבחים מקצועיים מצפים את העוף הטרי בצורה מסורתית ביותר מ-23,000 מסעדות ולמעלה מ-141 מדינות ברחבי העולם.

בזמן סגר הקורונה השני של 2020 ניתן להמשיך ליהנות מהעוף המטוגן במשלוחים מסניפי נצרת וירכא. שעות פעילות המשלוחים ראשון -שבת 12:00-21:00. מחיר משלוח כ-20- 30 ₪ בהתאם למרחק המשלוח מהסניף. הזמנות יתקבלו דרך אתר האינטרנט של הרשת ובנוסף הזמנות טלפוניות לסניפים. אם יהיו שינויים בהנחיות משרד הבריאות לגבי טייק אווי, הרשת תעדכן באתר וברשתות החברתיות. תפריט המשלוחים, טלפונים והמחירים מפורטים באתר הרשת.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה