מנכ"לית חדשה ביקב אמפורה: דניאל הירשברג

דניאלה הירשברג, מי שהייתה מנהלת השיווק של יקב אמפורה, קיבלה את תפקיד המנכ"לית, והיא תעבוד יחד עם מיטיה גורביץ' על מנת לנסות לייצב את היקב

דניאל הירשברג - המנכ"לית החדשה של יקב אמפורה
דניאל הירשברג - המנכ"לית החדשה של יקב אמפורה

לאחר החלפת הבעלים של יקב אמפורה מכרם מהר"ל לפני כשנה, כשהבעלים החדש – הווטרינר ובעל רשת המרפאות ד"ר יובל סמואל לקח לידיו את המושכות מהבעלים הקודם ולדימיר דובוב, הוחלט על שינוי רחב. היינן הראשי ד"ר ארקדי פפיקיאן עזב, ואיתו גם יינן-העל העולמי מישל רולאן ששימש כיועץ ליקב. לאחר מספר חודשים עזב גם היינן אלון דומבויה, והיינן שגויס לסוג של שליטה מרחוק מחו"ל, הוא מעיין קושיצקי.

הבעלים החדשים מינה מנכ"ל חדש, אולם תוך זמן קצר גם זה עזב. אין לנו ממש פרטים על אדם זה, פרט לכך ששמו אילן. כנראה שהוא עזב כל כך מהר, שאפילו את שם משפחתו לא זוכרים ביקב. הגורם היציב היחיד שנשאר ביקב אמפורה, הוא מיטיה גורביץ' בתפקיד מנהל תחום פיתוח עסקי.

למערכת אכול ושאטו נודע כי דניאל הירשברג, מי שהייתה מנהלת השיווק של היקב (למדה בפקולטה לחקלאות ברחובות), קיבלה בימים האחרונים את תפקיד המנכ"לית, והיא תעבוד יחד עם מיטיה על מנת לנסות  לייצב את יקב אמפורה לאחר הטלטלות שספג.

היו זמנים ביקב אמפורה: היינן הראשי ארקדי פפיקיאן ויועץ-העל מישל רולאן
היו זמנים ביקב אמפורה: היינן הראשי ארקדי פפיקיאן ויועץ-העל מישל רולאן

רבות כתבנו על ניסיון של אנשים שלא מהתחום להקים או לרכוש יקב, ולחשוב שיין זה עסק כמו כל עסק אחר. העובדה היא שאין הדבר כך. שינויים ארגוניים וניהוליים מהירים מדי, ובחירת אנשים לא מתאימים, פשוט גורמים לקהל חובבי היין לעבור הלאה, והדרך של היקב למטה מהירה מאוד. שנים של יחסי ציבור ומיתוג, נעלמות כהרף עין. לא להאמין, אבל הלקוחות והשוק פשוט מרגישים את זה, בשונה ממוצרים רבים אחרים. ימים יגידו מה יקרה ליקב אמפורה בשנה הבאה. אנחנו מקווים עבורם לטוב, כי יקב אמפורה בהחלט בנה לעצמו מוניטין של יקב איכותי ומעניין.

המסעדן (הטרקלין) והסומלייה בן אודיס הגיב

כסומלייה הוותיק בארץ אני מאוד מעריך יקב אמפורה, ובטוח שיובל סמואל יקדם את היקב למקום בו הוא אמור להיות.

 


תגובה אחת

כתבו תגובה